Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Dolgozó anyukák, jön a nyári...

Dolgozó anyukák, jön a nyári szünet? Hány napra vagy hétre vagytok kénytelenek elhelyezni a gyerkőcöt a vidéki mamánál? Vagy hogy oldjátok meg az 1 hónap ovi szünetet?

Figyelt kérdés
Nálunk úgy alakul, hogy júliba nem lesz ovi, akkor leszek 2,5 hét szabin (13 nap) össze vissza. Így lesz egyszer 3 nap a mamáéknál, hétvégére hazahozzuk, utána megint 3 nap. Majd megint 1-1,5 hét múlva 4 nap. Majd ugye apukája is próbál 1-2 napot bevállalni. Olyan nehéz, jó akinek van helyben segítsége. Anyukám nem tudja itt nálunk vállalni. Szerencsére szeret a mamiéknál, de max. 3-4 nap egyszerre, amit kibír nélkülünk.
2014. máj. 23. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
szerencsére oviban dolgozok így nekem is van 1 hónap szünetem. De ettől fűggetlenül 3 napra elmegy nyaralni a nagyiékhoz én meg addig nagy takaríttok :)
2014. máj. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szerencsés vagy, hogy legalább vidéken van mama :(

nálunk már nincs sajnos, így kénytelen vagyok ügyeletbe adni, idegen helyre, idegen óvónőkkel, idegen gyerekekkel... :(

szívem szakad meg :(

2014. máj. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tavaly 3 hetet ügyeletben volt a kisfiam, még a bölcsiben:(

Idén 2 hetet otthon leszek vele, a másik 2 hétben meg a férjemmel és a kamasz tesóval lesz otthon. Nagyi nálunk nincs, aki besegítene sajnos.

2014. máj. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kis fejtörést okozott. Annyira rosszakat hallottam az összevont csoportról (most kezdtük az ovit), hogy oda semmiképp nem viszem, szóval két és fél hónap szünet van. Szerencsére anyósom két hetet vigyáz rá, leszek szabin én is és a férjem is, végül egy hónap marad, amire ki kell fizetni a magánovit. Nincs jobb ötletünk, de így legalább nem utálja meg az ovit. Nagyon nehéz lehet, ha nincs senki segítség.
2014. máj. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!