Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen egy tisztességes...

Milyen egy tisztességes tömeggyilkos élete?

Figyelt kérdés

Annak születni kell, vagy fokozatos az avvá válás?

Milyen viszonyban van a társadalommal?

Milyen barátai vannak? Sokan szeretik, akik nem tudják mit csinál valójában?

Milyen személyiség úgy általában, pszichológiailag?



2018. dec. 21. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ott elég volt, hogy tisztességes tömeg gyilkos. XD
2018. dec. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha tisztességes, akkor alapvetően egy veterán katona, annak senki nem születik, társadalom függő, hogy hogy bánnak vele (meg az is számít, hogy még aktív szolgálatban van e), az személyfüggő, hogy kinek milyen barátai vannak, passz.


Egyébként szerintem kevered a tömeggyilkost és a sorozatgyilkost, a tömeggyilkos egyszerre öl meg sokakat. A sorozatgyilkosoknak általában valamilyen tartós pszichés, vagy idegrendszeri baja van, míg a tömeggyilkossághoz elég ha valaki egyszer bekattan.

2018. dec. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most jót nevettem :-)
2018. dec. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Anders Breivik 77 embert ölt meg másfél óra alatt, Stephen Paddock 10 perc alatt ölt meg 59 embert. Ők szerinted tisztességesek? :D
2018. dec. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tisztességes alatt a munkájukat értem. Amire azt lehet mondani, hogy hmm, ez igen! Nem, nem sorozatgyilkosokra gondolok, hanem tömeggyilkosokra, akik valamilyen tömegpusztító fegyvert vetnek vagy próbálnak meg bevetni.
2018. dec. 21. 16:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a teripista, amúgy.
2018. dec. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!