Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy csendes, visszahúzódó...

Egy csendes, visszahúzódó emberből is lehet gyilkos, sorozatgyilkos vagy tömeggyilkos?

Figyelt kérdés
csak eszembe jutott és érdekelne:D

2013. aug. 28. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Persze,legtöbb esetben pont az ilyen típusú emberekből lesz a sorozatgyilkos.Elfojtott érzések,emlékek,stb.Láttam már számtalan ilyen műsort.
2013. aug. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Sokkal inkább mint az átlagból. Azért mert az emberek csak azt látják h az illető csendes. De lehet h vulkánok vannak benne. Azért mert esetleg félénk attól még lehet brutális. Én tudom :D
2013. aug. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Alaque ***** válasza:
75%
Találkoztam már pszichopata gyilkossal, aki kifejezetten társasági ember volt, de amúgy igen, legtöbbjük általában visszahúzódóbb ember. Szerintem egyébként vannak jelei annak, ha valakiben megvan erre a késztetés. Környezetének hatalmas emberi kudarca, ha odáig fajul a dolog, hogy valakit megöljön az illető.
2013. aug. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Mindenkiből lehet, csak elmebetegnek kell lenni hozzá. ;)
2013. aug. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2013. aug. 28. 11:29
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem is simán.
2013. aug. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%

bárkiből lehet, lehet belőlem is az lesz és sok női szívet elérek a legrövidebb úton a mellkason keresztül.

ez poén akart lenni de azért néha megijedek magamtól :P

2013. aug. 29. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!