Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emlékszik még valaki a Sandy...

Emlékszik még valaki a Sandy Hook általános iskolai mészárlásra? Mi volt a reakciótok amikor ez a mészárlás történt?

Figyelt kérdés
20 első osztályos kisgyerek és 7 felnőtt halt meg.

2018. jún. 21. 10:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%

engem nem érintenek meg ezek a dolgok

persze szörnyű meg minden, de szerencsére nem érint meg


először akkor érdekelt a legjobban ez a téma amikor játékfejlesztés cikknél olvastam, hogy van olyan aki ebből csinált játékot


van akit ez a téma felkavar, én inkább tényként kezelem, hogy sajnos ez megtörtént

2018. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Valahogy nem lepődem meg, hogy ismét amerikában történik ez. Évtizetek óta fennáll a probléma, nem tudják megoldani. Ha nekik ez kell, akkor élvezzék 😃
2018. jún. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Van durvább is. Például amikor a brazil portás felgyújtotta az ovisokat.
2018. jún. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
Sandy Hook valószínűleg sosem történt meg. Elég érdekes elemzések léteznek, minimum elgondolkodtató.
2018. jún. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
9%
Mi az hogy sosem történt meg? Olvass már utána te szerencsétlen.
2018. jún. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
# 4 Vannak erről is összeesküvés elméletek. Meg úgy minden másról is.
2018. jún. 21. 12:02
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Nézd... amire az ember elmúlik harminc, már jó 10-15 éve olvas újságot / néz híreket, és majdnem mindegyikben van gyilkosság, katasztrófa, baleset, satöbbi.

Egy idő után már nem érdekel, hogy meghalt pár vadidegen ember. Bocs.

2018. jún. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
5 éve történt és azért nem mindenapos hogy kisgyerekeket mészárolnak le.
2018. jún. 21. 17:17
 9/14 anonim ***** válasza:
23%
Nem hinném, hogy szerencsétlen lennék, csak mert olvastam az elméletekről és érdekesnek találtam. Hihetetlen, hogy mennyire agresszívak és bunkók itt egyesek. Te bezzeg a tudás forrása vagy, feltételezem.
2018. jún. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Engem mindig megérint az ilyesmi, nagyon szomorú. Legfőképpen az, hogy egy kisgyerek hogy jut el idáig, hogy megölje a társait. A legnagyobb felelősök az ilyen sztoriknál a szülők, valamit nagyon elcsesztek.
2018. jún. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!