Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van aki még azon gondolkozik,...

Van aki még azon gondolkozik, hogy befizeti magát valami útra jövő karácsonykor?

Figyelt kérdés

Kimaradna az ajándékozás, karácsiny, rokonok, újév, disznóvágás, szilveszter, mimden.


Valahogy annyira pihennék idén is inkább. Valami egzozikus hajóút vagy ilyesmire.


2018. dec. 22. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Most is gondolkoztam rajta, de egyedül?

Látni ott is a boldog párokat, szerelmeseket, még jobban fájna a magány, mint itthon a négy fal között.

2018. dec. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha megtehetném, mennék.
2018. dec. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodtam rajta, de valószínű tényleg rosszabb volna, ha körülöttem mindenki párban lenne, én meg mint egy ufónő :)
2018. dec. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha lenne párom, én is mennék, ha nemis karácsonykor de közvetlenül utána.
2018. dec. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolkoztam, de nem utazáson, hanem egy wellness hotelba becsekkolni mondjuk dec.22-től jan. 2-ig. Szerintem jövőre a férjemmel megtesszük (nekem rajta van a bakancslistámon), egy karácsony távol az otthonunktól.
2018. dec. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Felmerült, de nem az ünnep elól szöknék, csupán szeretném havas hegyek közt, téli hangulatban ünnepelni a karácsonyt.
2018. dec. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én elmennék veled akár fiú vagy akár lány, én is utálom a karácsonyt,csak menni a fenébe innen.
2018. dec. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!