Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom magam értékelni...

Nem tudom magam értékelni nőként, ezért nehezen nyitok a férfiak felé . Hogyan lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Hogy miért nem tudom magam értékelni ilyen szempontból, arra már nagyjából rájöttem, ezen dolgozom is.

Viszont emiatt furcsán érzem magam férfiak társaságában.


A kérdésemet nem amiatt írtam ki, hogy párkapcsolat kialakításához kérjek segítséget (azt már elengedtem nagyjából :) ), hanem teljesen átlagos munkahelyi környezetben vagy bármilyen társaságban is zárkózottabbnak érzem magam.


Tudom, hogy nem fog egyik napról a másikra ez megoldódni, de ha van esetleg valamilyen ötletetek, hogyan tudnám ezt másképp megélni, akkor kérlek, ne tartsátok magatokban.:)


2018. dec. 22. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy lehet ők nem értékelnek kellőképpen, ha ez változna, talán te is nyitottabb lennél...
2018. dec. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Annyit még hozzátennék, hogy te hiába pedálozol náluk, ha ők meg le se ejtik. Én is furán érzem magam a társaságukban. Aminek szerintem az az oka, hogy gyerekkoromban halálra szivattak, utána levegőnek néztek és később se sok jót kaptam tőlük. Abszolút nem tudok úgy beszélgetni egy férfival, mint egy nővel.
2018. dec. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden nő èrtèkes!

Te is közèjük tartozol!

2018. dec. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!