Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudok változtatni magamon?

Tudok változtatni magamon?

Figyelt kérdés

Rengeteg tulajdomságom van amit el kellene engednem ( Én mondjuk imádom ìgy magam csak az ismerőseim utálnak ki mikor jobban megismernek XD) Szóval teljesen megbìzhatatlan vagyok, az életem legfontosabb emberét is cserben hagyom ha olyanom van nem érdekel hogy szüksége van rám (ő baja xd) Kétszínű vagyok és hazug (a múltkor például anyumat is hülyére vettem csak hogy ezzel megbánthassak valakit) Bántó vagyok mások szerint. Tény hogy szerintem mindig nekem van igazam, és a másik téved. Ha ezt nem hajlandó megérteni akkor bek/\phatja. Imádok beszélni, hisz az én mondamdóm nagyon értékes a többi emberé még nem annyira ezért nem is hagyok másokat szóhoz jutni. Aztán szìvózok hogy miért nem beszélnek xd

Amúgy kimondottan lelkis vagyok, de csak mìg rólam van szó más nem érdekel. A tesómat is eladnám ha hasznom lenne belölle. Anyum mikor rájött hogy ilyen vagyok lepasszolt apunak hogy ő szenvedjen velem. Ő beküldött a pcihiátriára egy időre. Ott kaptam gyógyszert amit ha szedek akkor nem vagyok veszélyes másokra.

Most mégis szomorú vagyok. Volt egy ember aki nagyon "megszeretet" de amikor rájött hogy ilyen vagyok kiábrándult belöllem és már nem érdeklem. Oké adtam rá neki elég okot, ezt az egyet biztosan megérdemeltem. Szóval összességében elléggé rossz a lelki állapotom. Azon gondolkodok hogy meg kellene halnom. Csak szerintem én nagyon szép vagyok ìgy kár lenne értem :(

Olyan jó lenne, ha mindent megtehetnék másokkal és ők szó nélkül tűrnék. Miért nem lehet ìgy?


L



#lány #beteg #skizofnia
2018. dec. 22. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy pszichopata lehet depressziós. Mutathat depressziós tüneteket. Az írásodból az jön le,hogy ezt te nem bántad meg egyáltalán. Tehát a lelki ismereted egyenlő a nullával.
2018. dec. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel az a baj, hogy feltettél egy kérdést, hogy tudsz-e változtatni magadon, alá pedig leírtad, hogy miért nem akarsz változtatni, illetve, hogy úgy érzed mindenki másnak meg kellene változni, csak neked nem.

A jó hír, hogy addig fogsz szenvedni, ameddig ezt az énközpontúságot el ne engeded, a környezeted ugyanis nem fog kényedre kedvedre változni, szinte kivétel nélkül mindenki ettől szenved amitől te, csak nem ennyire szélsőségesen. Szerintem érdemes egy próbát tenni a buddhizmus gyakorlásával, ez egy lehetőség az ego felszámolására. De lehet, hogy jót tenne neked, egy kis utazgatás, megismerni a nálad nagyobb problémával küzdő embereket, fejleszteni az együttérzést, segíteni másokon. Ha erre fókuszálsz a te kitalált problémáid el fognak tűnni az övéké mellett.

2018. dec. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na persze bármit ,probáld csak meg a nap végén ,elégé sz*rul néznél ki a sok kokitol ,meg pofontol !😀
2018. dec. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!