Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? Rosszakat álmodom.

Mit tegyek? Rosszakat álmodom.

Figyelt kérdés
Azt álmodom hogy miután elalszok, elkezdek zuhanni, egyszer csak el kezd ezerrel verni a szívem, majd felkelek. Olyan mintha zuhannék valahonnan. Zuhannék egy égből, vagy az ágyról, nem tudom, de nagyon rossz. A legrosszabb mikor fejen állva repülök egy felhőkarcolóról a másikra valahol dél kelet ázsiában (nagy sebességel), meg nem függnek össze a dolgok, tegnap azt álmodtam (vagy ma), hogy kimentem a volt falu (ahol laktam) buszmegállójába, és hamarabb akartam felérni a városba, szóval jött egy kocsis csaj, de inkább nem szálltam be (nem tudom miért), majd jött egy szint úgy csaj, biciklis vagy egy ócska motorkerékpárral, arra meg már valamiért felszálltam volna, és neki is azt mondtam hogy "nem", majd mondja hogy akkor tovább megy, majd utána még is felakartam szállni, de akkor már nem engedte, de utána még is a faluban maradtunk, apám volt házában, ahol medvesajtos kenyeret kentünk a kenyérre. Ez mit akar jelenti? Nem függnek össze a dolgok.
2018. dec. 22. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy álom dont worry.
2018. dec. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A zuhanósnál arra tippelnék, hogy valamitől tartassz tudat alatt. Leginkább, az elbukástól. A másodikra nem tudok semmit se mondani.
2018. dec. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogyhogy mit tegyél? Semmit. Az álmaidat nem te irányítod.

Én 1x azt álmodtam, hogy egy csávó szemgolyóját benyomtam az agyába 2 ujjammal. Na és?

2018. dec. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A zuhanásos dolog lehet vérnyomásprobléma is. A medvesajtos meg csak egy álom. De ha furákat álmodsz annak lehetnek egészségügyi okai. Vashiány, vitaminhiány.

Én egyszer azt álmodtam hogy felébredtem egy nem kórháznak látszó nagy kupolás teremben, fel volt nyitva a koponyám és állítgattak valamit az agyamon. Az egyik figyelmeztette az orvost, hogy felŕbredtem, mire ő csak annyit mondott hogy ez nem probléma. Erre én mondtam, hogy emlékezni fogok a bizonyítékokra. Ő meg azt mondta, erre a beszélgetésre igen, de a bizonyítékokat most törli az agyamból.

2018. dec. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!