Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretem, ha az emberek...

Miért szeretem, ha az emberek negatív véleménnyel vannak rólam?

Figyelt kérdés
Tehát oda szólnak valami negatívat,és ettől olyan boldog leszek,hogy beképzeltnek tűnök. Mert ilyenkor mindent megtehetek,ami az embereknek elitélendő. És imádom,ha megvetnek valami jelzővel. Volt olyan,hogy valaki megütött mert annyira felidegesítettem,és én ettől jobban éreztem magamat,és a szemébe nevettem. Ki volt akadva
2018. dec. 23. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű tudatalattid úgy fogja fel (ami egy részben viszont igazis) hogy irígyek rád ezért eshet jól ha negatívan vannak rólad.
2018. dec. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Azért mert a szüleid semmilyen keretet nem adtak neked és emiatt betegesen keresed és feszegeted a határokat mindenhol.
2018. dec. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Azért mert minden ember más.
2018. dec. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Mert idióta vagy! (boldog karácsonyt :D)
2018. dec. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek adok igazat,de ez kissè beteges is.

Keresd meg magadban mi a gond...feltètlen!

2018. dec. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehezenию viselsz elф а bokot
2018. dec. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok... Elkönyveltem magamban, hogy nem érek semmit sem, így mindig véletlenül a rövidebbet húzom mindenhol. Addig, amíg nem értékeli az ember önmagát (tehát hogy ő ennyit tud, ezt és ezt tudja megcsinálni), addig ilyen marad. Ezzel csak az a baj, hogy mindenki a lábtörlőjének fog minket használni.

Tehát itt az új év közeledte, itt a lehetőség a változásra!

2018. dec. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha negakarod érteni ajánlom

Eric Berne - Mit mondasz a heló után.


Kb. az a lényege meggyőződésed, belédnevelték te nem vagy jó. És ennek megfelelő zsetonok (megerősítések) örömet okoz neked.

2018. dec. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!