Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is szoktatok erre gondolni?

Ti is szoktatok erre gondolni?

Figyelt kérdés

Hogy milyen jó lenne, ha lenne havi 100 ezer Ft-t, amit lelkifurdalás nélkül magadra költhetsz, amire csak akarod.

Ruhára, sminkre, hobbra, akármire...


Tudom, hogy ilyen úgyse lesz, de néha olyan jólesik ezen gondolkodni...


2018. dec. 23. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért kellene rögtön elverni 100 ezer forintot? Nekem is van fölös havi 200 ezer forintom de azt félrerakom.
2018. dec. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem értem a kérdést... miért okozna lelkifurdalást egyébként, ha magadra költöd a pénzed?
2018. dec. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1, Ha havi jelleggel lenne "fölösleges" 100 ezred


2, Igen, gyakorta okoz lelkifurdalást számomra kisebb összegek elköltése is, mert nem állok olyan jól, mint szeretnék

2018. dec. 23. 17:33
 4/11 anonim ***** válasza:

most épp 600-at keresek és 120-150-ből élek

mondhatni van "felesleges" 100 ezrem amit arra költök amire akarok és?

én 1 évben 2-3x ha veszek ruhát :D hobbira költök, tavaly ilyenkor 1.3 milkát elköltöttem a gépemre ami hobbi, munka, szórakozás, tanulás...


hidd el ha lenne havi 100-ad, az első 2-3 hónapban jó lenne de aztán megunnád

2018. dec. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nekem is van havi kb 200-am, amit félre tudok tenni, de komolyan mondom, nincsenek ilyen vágyaim, hogy szórjam a pénzt. van elég ruhám (sok is), azt se tudom, hogy adományozzam el.

az egyetlen, amit csinálnék, ha nem gyűjtenék valamire, hogy sokkal gyakrabban járnék enni valahová. Nem a pincéres helyeket szeretem amúgy, hanem az önkiszolgálókat, kifőzdéket, stb. ahol valami különlegesebbet lehet enni, pl. ramen, ilyesmik.

főzni utálok, szóval igen, ennek örülnék :D

2018. dec. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
okozna fejtörést (férfi létemre) évente 1.2 millát elkölteni céltalanul..
2018. dec. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Néha igen.
2018. dec. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnám mire költeni.

1-2 hónapig még lenne ötletem, de aztán kifújnék.

Az persze nem lenne rossz, ha lennének tartalékaim, ha beütne valami váratlan, nagyobb kiadás.

2018. dec. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én se tudnám elkölteni. Igazából félretenni érdemes, mert a lakások drágák... De másra hát a franc tudja, talán én is vennék egy gamer gépet, meg utazgatnék egy kicsit.
2018. dec. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Spórolós típus vagyok, és ha lenne feles 100 ezrem, megtakarítanám, hogy vagy legyen biztos tartalékom, amihez nyúlhatok ha baj van, vagy ingatlanra, és valami banki cuccra költeném....
2018. dec. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!