Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hülyülnek meg az emberek...

Miért hülyülnek meg az emberek karácsonykor?

Figyelt kérdés

Emberek akik csak azért mert karácsony van több kaját készitenek mint az év hátralevő részében összesen, akik úgy kitakaritják a házukat, hogy az olyan mintha senki nem élne benne, de az év hátralévő részében sz.arnak bele, hogy kosz van, emberek akik végigcsinálják ezt a sok unalmas pofavizitet csak, hogy ingyen piálhassanak.

Mi a f.asz történik karácsonykor hogy mindenki meghülyül???


Miért nem lehet csak normálisan megünnepelni, örülni egymásnak és kész?



2018. dec. 23. 19:21
 1/9 Linó03 ***** válasza:
Nem tudom. És én ilyenkor ráadásul pont azoktól az emberektől vagyok messze, akiket amúgy a hétköznapi életben szeretek. Mert ugye ilyenkor csak a család...
2018. dec. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Ez a vadászösztön felébredése.
2018. dec. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Na állj! Álljunk meg! Most álljon meg a egész! Nem hülye az ember csak más foglaltban vannak. Ezek más spirituális formálás igényel, hogy ilyen könnyen beszéljünk erről
2018. dec. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

pont most dumáltuk meg a húgommal, hogy mekkora mázli, hogy nálunk ilyen sosem volt, nincs és nem is lesz..se fa, se karis menü, semmi, még ajándékozás sincs


nagyobb kupi van a szobámban mint egy random évközi napon..zabálni sem szoktunk..mi csak összejárunk a tesókkal, unokatesókkal


és ne gondolj valótlant, pont luxus szinten megtehetnénk, de minek?


25F

2018. dec. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Irigyellek.

Én hülyékkel vagyok körülvéve sajnos.

2018. dec. 23. 20:23
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
És téged az miért érdekel, hogy ilyenkor más ember, mit és hogyan csinál?
2018. dec. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Részben értem a problémádat, azonban:

1, Ebben az időszakban van talán az embereknek több szabadidejük, így pl.: tudnak takarítani is;

2, A fölösleges fullsok kajával egyetértek;

3, A pofavizittel megint egyetértek, de szerencsére nem mindenki ezért megy a másikhoz.

2018. dec. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hatos, engem azért érdekel mert ilyen f.aszokkal vagyok körülvéve akik rám is rám akarják erőltetni a baromságaikat és akkor jön még egy másik f.asz aki megkérdezi hogy mégis miért bánt engem hogy mit csinálnak...
2018. dec. 23. 20:57
 9/9 anonim ***** válasza:
28%
#4 Na és mesélj, hogy állnak az árfolyamok?
2018. dec. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!