Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti miért vagytok itt a GYK-n...

Ti miért vagytok itt a GYK-n még szenteste is?

Figyelt kérdés

Mi az oka annak, hogy te most ezt a kérdést olvasod, és nem pedig a családoddal ünnepelsz?

Nekem a következő: külföldön dolgozom, nemrég váltottam munkahelyet, és sajnos nem kaptam szabit az ünnepekre. Ma és holnap szabad vagyok, de holnapután már dolgozom. 2 napra pedig nem tudok hazamenni, ahhoz túl messze vagyok.

Na és veletek mi a helyzet? Írjon nyugodtan mindenki, aki épp olvassa ezt a kérdést. De kérlek titeket, csak normális válaszokat írjatok, szenteste van, legalább ilyenkor ne trollkodjatok.

Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!



2018. dec. 24. 18:29
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
64%
Magányos vagyok.
2018. dec. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
64%

Ahogy az egyik válaszoló is írta, általában/többnyire azok irogatnak ide akik nem éppen boldog családban élnek, nincsenek kiegyensúlyozott kapcsolataik, esetleg magányosak, szomorúak valamiért.


Ez nálam is így van, ugyan vannak családtagjaim, párom, de csak látszat-érdek-muszáj viszonyok. Legbelül mindig szomorú vagyok, mert akárhogy igyekszem csak rosszabb lesz minden.

Az idei karácsonyra is nagyon készültem, hetekkel előtte...de tegnap jól elrontotta anyám és az ő párja, ma meg az én párom viselkedett kritikán alulin(inkább nem részletezném)...barátnőim évek óta nincsenek, sajnos jórészt a párom miatt. Én már senkiben sem bízom és nem is akarok új kapcsolatokat kiépíteni. Lassan 30 éves nőként oda jutottam, hogy teljesen kiégtem, elfáradtam és csak azt várom, hogy mikor lesz vége az adott napnak/hétnek stb.

2018. dec. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!