Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te hogyan torolkozol meg...

Te hogyan torolkozol meg furdes utan?

Figyelt kérdés

Csak erdekelne h mennyire kulonbozik az embereknek egy ilyen mindennapi szokasa :D


En eloszor az arckmat torlom meg, majd a torulkozot a nyakamba akasztom es megtorlom a ket karomat. Majd megragadom a 2 veget es jobbra balra huzva megtorlom a hatamat, majd visszafele a mellkasomat. Utana leengedem a derekamra es megtorlom a maradekot ><


Ketsegkivul a legfurcsabb kerdes amit valaha kiirtam de erdekel :/


2018. dec. 25. 21:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Nekem csak zuhanyom van. Amikor végeztem, akkor lekapom a fürdőlepedőt a helyéről és a hátamra terítem, aztán a karomat, és felsőtestet megtörlöm, ezután lépek ki a zuhanyból (de kilépés előtt a lábaimat is megtörlöm). Külön erre a célra való kis törölközőben megtörlöm az arcom, majd a fürdőlepedővel a még nedves helyeket. Kb. ez a rituálém.
2018. dec. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Cute_Psychopata ***** válasza:
75%
Előszőr a karjaim, a mellem (nem tudok szebben fogalmazni :D) és a hasam, végül a lábaim.
2018. dec. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

Először az arcomat, utána a hajamat. Jöhet a két karom majd a mellkasom, ezután a hátam.

Végül először a péniszemet, utána a fenekemet és végül de nem utolsó sorban a két combomat és lábszáramat.

2018. dec. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Először az arcom, a füleim, aztán a nyakam, mellkasom, karom, hátam, az altájaim és végül a lábam :D 20l
2018. dec. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
XD Neked is sok időd van.
2018. dec. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
A lábujjak közét senki nem törli meg?Érdekes.
2018. dec. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
Rohadt gyorsan mert két egy éves gyerekem van, akik dörömbölnek az ajtón.
2018. dec. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Fejemre dobom a törölközőt és arc, haj. Majd haladok lefelé.


Egyetlen praktikus rituálém, hogy még a kádban vagy fülkében állva megtörölközöm és már szárazon lépek ki a fürdőszobai szőnyegre. Így nem csapok össze semmit vízzel.


Lakótársam után úszik a fürdő általában.

2018. dec. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Fej, nyak, karok, has, hátat úgy, ahogy te, majd a lenti részek, lábnál lentről felfele.
2018. dec. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Azok akik csak a sorrendet irtak, azok hagyjak, hogy a torulkozo lelogjon a foldre, vagy csomoban tartjak a torulkozot? Nekem mindig mind a 2 kezem le van foglalva, es a torulkozo a nyakamon/hatamon/derekamon/fenekemen pihen, attol fuggoen epp mit torlok.

En is meg a zuhanyban/kadban allva torulkozok meg, nem akarom szetfrocskolni a szobat. :D

Nem en a labujjaim kozott nem torlom meg, mert mindig egy ilyen kis furdoszobai labtorlore lepek ki, es mire feloltozok, mar ott is felszaradt a viz.

2018. dec. 26. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!