Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te hogyan torolkozol meg...

Te hogyan torolkozol meg furdes utan?

Figyelt kérdés

Csak erdekelne h mennyire kulonbozik az embereknek egy ilyen mindennapi szokasa :D


En eloszor az arckmat torlom meg, majd a torulkozot a nyakamba akasztom es megtorlom a ket karomat. Majd megragadom a 2 veget es jobbra balra huzva megtorlom a hatamat, majd visszafele a mellkasomat. Utana leengedem a derekamra es megtorlom a maradekot ><


Ketsegkivul a legfurcsabb kerdes amit valaha kiirtam de erdekel :/


2018. dec. 25. 21:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én először az altestem törlöm meg utána a felsőtestem majd aztán a hajamat ... :D Ezek után jön a lábfej tisztára törlése mielőtt belelépek a papucsba. Úgy látom az eddigi válaszok alapján az enyém a leg egyedibb módszer :-D
2018. dec. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Az arcomra éppen csak rálapítom a törölközőt, aztán a vállaimra teszem (hátamra, vállaimra, két oldalt a felkaromon lóg). Aztán hónalj, felkar, nyak oldala, és mellizom ameddig elér. Ekkor jobbra-balra húzogatom, hogy a hátam tetejét és nyakamat megtörölje. Aztán lefele a derekamhoz. Utána has, combhajlat, seggem, szegycsont, + nyak maradék része + alkar.


Ez után a combom, vádlim. Közben ügyelek, hogy ne lógjon le a törölköző, ilyen böszmeséget soha nem csinálnék. A lábfejemet nem törlöm általában higiéniai okból. Az majd megszárad. Törölközővel legvégül a hajamat törlöm meg.


Ez után a péniszemet törlöm meg jó alaposan, persze hátra húzott bőrrel, aztán még levegővel is megszárítom. Azt nem érintem törölközővel, nagy gondot fordítok rá.


A lábujjaim közt a felvenni kikészített zoknival törlöm, de ezt mára szobámban, amikor már kb megszáradt. Azt hiszem nem hagytam ki semmit.


29F

2018. dec. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Metionin ***** válasza:
Ilyen kádban állós zuhanyom van. Az arcomat külön mosom a legvégén, szóval az itt kimarad. Leakasztom a törölközőt, a hátamra terítem és a 2 felső csücskével megörlöm a kezemet, kart, hónaljat, utána elöl a feslőtestem, majd úgy huzigálva a hátamat. Aztán jön a fenekem, nemiszerv majd a 2 combom, végül jobb láb a kád szélére + megtöröl (igen a lábujjak közt is ha már volt rá érdeklődő) aztán azzal a lábammal kilépek és a balt teszem a kád szélére, megtörlőm, kész. Így én is szárazon lépek ki a kádból. Minden egyes alkalommal így csinálom, gyerekkorom óta. Hajmosásnál azzal kezdek hogy legelőször egy külön kisebb törölközőbe betekerem a hajam mert különben cseszhetném a törölközést, hosszú vastag hajam van, felszívná a fél bojlert. :D
2019. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is csak simán fentről lefele haladva, semmi extra.
2019. jan. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én kb SOSE törölközök.

Ha hajat mosok akkor először arra rakok turbánt egy kéztörcsiből(ha nem akk nyilván nem), utána a hónom alatt magamköré tekerem a fürdőlepedőt és megvárom ameddig teljesen megszáradok.

2019. jan. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!