Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem vagyok-e világra való...

Nem vagyok-e világra való ilyen felfogással?

Figyelt kérdés
Amióta beléptem a nagybetűs felnőtt életbe rájöttem hogy két dologgal nagyon deficitbe vagyok. Az idővel és a pénzel. Volt munkahelyemen elég sokat dolgoztam, (értsd rendszeresen sokkal több mint napi 8 órát) Kerestem valamennyit, ami egyesek szerint lehet nem rossz pénz, de fiatalként elindulni az életben egy nagy nulla. Szóval leegyszerűsítve pénz volt, idő nem. Váltottam munkát, ahol csak napi 8 órát dolgozok, nem fizet valami jól, de elkezdtem tanulni mellette, hogy hátha jobban fizető álláshoz juthatok majd később. Jelen pillanatban se időm se pénzem. Borzasztóan frusztrál a dolog. Folyamatosan fáradt, motiválatlan, depressziós vagyok. Ha TALÁN elvégzem az iskolát, akkor TALÁN lesz egy jobban fizető állásom, és akkor megint ott leszek hogy pénzem vagy időm meg nincs, mert napi legalább 8 órát a munkahelyen gályázok. Szóval megint oda érek vissza hogy pénz TALÁN lesz de időm hogy kiélvezhessem azt rohadtul nem. Komolyan van bármi értelme így az életnek?
2018. dec. 26. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Erre a világra való vagy csak változtass a gondolkodásodon, lásd meg a szépet és keress motivációt. Van munkád, dolgozol, mellette tanulsz. Ez nagyon dicséretes dolog!
2018. dec. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés nagyjából olyan, mintha én írtam volna ki. :D
2018. dec. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Legyen hobbid
2018. dec. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

@19:59


Lenne, de jelenleg se időm se pénzem rá és ezzel a kör be is zárult.

2018. dec. 26. 20:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Keress olyan munkát, amit szeretsz végezni.
2018. dec. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Attól félek hogy ilyen nem létezik... A munka az csak munka.
2018. dec. 26. 20:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Az nem úgy működik, hogy az ember keres olyat, amilyet szeretne.

Örül, ha van, és tűrhető, és bejelentik...


Bocsi Kérdező a beletrollkodásért.

2018. dec. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 grafno ***** válasza:
60%
1 szakma és nyelv mellé és irány a fejlett világ.
2018. dec. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!