Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiúknak miért az asszonyosab...

A fiúknak miért az asszonyosabb/ nőiesebb arcú lányok jönnek be, minden fiú az ilyen lányokat keresi?

Figyelt kérdés
Valakit átlagosnak és az alattinak tartani mert éppen nem néz ki többnek mint amennyi éves az szerintem egy szemét dolog. 18 éves lány vagyok,sokan szokták mondani h baba arcom van az egyik fiú barátommal beszélgettünk aki 20 éves,kifejtette, hogy neki egy lányban azaz nőben azokat részesíti előnyben és azokat is keresi, aki nem úgy néz ki mint egy 6 éves hanem mint egy nő ...asszonyos arca van és nem ő az egyetlen aki ezt mondja ... Előre is köszönöm a válaszokat, tapasztalatokat, magyarázatokat tudományos akár találgatásokat szívesen olvasom őket.

#fiú #nők #ideál #párkapcsolat #kinézet #külső tulajdonságok #korához képest idősebbnek néz ki
2018. dec. 26. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak ilyeneket fogtál ki. Mindenkinek más jön be, sokan éppen a kislányos bájt részesítik előnyben. Az is lehet, hogy később leszel előnyben, ha továbbra is fiatalabbnak nézel ki a korodnál. Engem is mindig fiatalabbnak néztek a koromnál. Amikor 20 évesen 14-nek néztek, tényleg nem esett jól, de amikor 40 helyett 28-nak, na, az kellemesebb volt. Miközben a volt osztálytársaim beráncosodtak, elhíztak. Persze nem mind, de leginkább a koránérő típusok. Szóval, ne izgulj, meg fogod találni idővel azt, akinek pont te kellesz.
2018. dec. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
'asszonyos arca van' ezt te hol hallottad, mert én ilyen kifejezést életemben nem hallottam még! Számodra mit jelent ez a fogalom, minden nő asszonyos lesz egy idő után!
2018. dec. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség.

Egyszerűen csak gerontofil hülyéket fogtál ki.

2018. dec. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát ennek örülök,mert kezdek asszonyosodni 😞😞
2018. dec. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy 18 éves lány ne nézzen már ki asszonyosan:D
2018. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első válaszolónak , nagyon kedves vagy 😊.

2. válaszoló úgy értem az "asszonyosabb" kifejezést, hogy 18 éves papíron és többnek néz ki mint amennyi, akinek legalább egy gyereke is van.

2018. dec. 26. 21:27
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Arra megfelelő az értetlen! De egyébként egy 18 éves lányka, legyen a korának megfelelő kinézete az, hogy te éretlen vagy külsőre, szerintem később úgy is előnyt fog jelenteni.
2018. dec. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen! Kivétel nélkül az összes fiu az ilyen szőrös maszkulin lányokat szereti... mert te ezt láttad! Tehát nem a kliset sem ismered... hol éltél eddig? Egy zárt szobában neveltek? És most kiléptél az utcàra ahol mint egy gyerek - meglátsz egy valamit és azt hiszed az az abszolut igazsag? Vagy megint egy észlény játsza a hülyét? Kiváló kombó! :D
2018. dec. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló hát ezen egy jót nevettem 😂 egyáltalán nem így van. Vannak fiú barátaim és szoktunk néha ilyen " komoly " dolgokról is beszélgetni ahogy két barátnő megosztja egymással, hogy milyen fiú tetszik neki és mi az ami fontos, hogy felkeltse az érdeklődését úgy szoktunk mi is beszélgetni nyíltan egymással. Nem az első ismerősöm mondta már ezeket így csak a kíváncsiság hajtott ez a dolog irányába. 😇
2018. dec. 27. 13:57
 10/12 anonim ***** válasza:
Épp ilyen srácok vannak az ismeretségi körödben. Én azt látom, hogy egyik férfinek ez jön be, másiknak az. Nyilván akinek baltával vágták az arcát és maszkulin, az kevés férfinek jön be, de a babaaarc alapvetően nem kizáró ok jó sok férfinál, főleg ha amúgy szép, sok férfiismerősöm kifejezetten ilyen lányokat keres, és amúgy sok sztár is van, aki babaarcú, és mégis minden pasi rájuk nyáladzik (Selena Gomez, Emma Watson, Szabó Zsófi - minden sokkal fiatalabbnak tűnik a koránál, főleg ha nincs rajuk 600 réteg sötét szemsmink).
2018. dec. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!