Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiúknak miért az asszonyosab...

A fiúknak miért az asszonyosabb/ nőiesebb arcú lányok jönnek be, minden fiú az ilyen lányokat keresi?

Figyelt kérdés
Valakit átlagosnak és az alattinak tartani mert éppen nem néz ki többnek mint amennyi éves az szerintem egy szemét dolog. 18 éves lány vagyok,sokan szokták mondani h baba arcom van az egyik fiú barátommal beszélgettünk aki 20 éves,kifejtette, hogy neki egy lányban azaz nőben azokat részesíti előnyben és azokat is keresi, aki nem úgy néz ki mint egy 6 éves hanem mint egy nő ...asszonyos arca van és nem ő az egyetlen aki ezt mondja ... Előre is köszönöm a válaszokat, tapasztalatokat, magyarázatokat tudományos akár találgatásokat szívesen olvasom őket.

#fiú #nők #ideál #párkapcsolat #kinézet #külső tulajdonságok #korához képest idősebbnek néz ki
2018. dec. 26. 21:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem te azért rendesen kiszínezed ezt a történetet úgy, hogy te jöjj ki jól belőle. Gondolom a srác azt mondta, hogy a nőies arcú lányokat szereti, amit te most átköltöttél asszonyosra, hogy a "babaarcod" jobbnak hasson mellette. Ne aggódj, valószínűleg későn érő típus vagy, de te is elkezdesz nőiesedni idővel, és akkor majd rád is felfigyelnek a pasik. :)
2018. dec. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azokat kiélt fejü nöknek hivjak akikre te gondolsz kerdezo. Orulj hogy nem vagy olyan. Nekem azok pl nem vonzoak.
2019. jan. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!