Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy nőiesebb...

Mit csináljak, hogy nőiesebb legyek?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, kicsik a melleim, de ez még nem is vészes. Sokkal jobban zavar, hogy nincs olyan nőies alakom, mint az osztálytársaimnak, kb egy oszlopra hasonlítok, mit tudok ez ellen tenni?

2018. febr. 20. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A genetikával leginkább semmit. Edzéssel, nagyon vékony esetben némi zsírban hízással valami változik, de ha nincs homokóra alakod, akkor nincs.

Nyilván jobban mutatsz, ha megfelelően öltözködsz, vannak optikai trükkök. De sokat tényleg nem tudsz tenni.

2018. febr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

A tartás nagyon fontos, az egy elvileg szép lányt is tönkre tehet szépségügyben, de sokat dob egy nem annyira szépen. Húzd ki magad, ki a mellet, még ha nincs is, és esetleg egy nem túl magassarkú cipővel told ki a feneked. Nyilván ha ezt hirtelen mind megcsinálod furcsán fog kinézni, de apránként hétről-hétre menni fog az.

A tekintet is sokat emel a nőiességen, keress rá képekre a témában és gyakorold.

A hanghordozás is fontos.

Most ilyet, hogy öltözködés, meg viselkedést nem írok, mert az evidens talán, vagy ha nem akkor arra is vannak biztos jó útmutatók az internet bugyraiban.

2018. febr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmit, edzhetsz picit vagy uj ruhák. Vagy várhatsz még pár évet mig a tested alakul amennyit kell, ebben a korban sokat változik az embet. Főleg akkor veszed észre majd ha visszanézel egy 12.es osztályképet egy 9.essel.
2018. febr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyugi. Kicsit önbizalom-hiányos vagy.E Egyszerűen fogadd el magad olyannak, mit aki/amilyen vagy. 15 évesen is mindenki látja rajtad, hogy jelenleg még inkább lány vagy. De ez egyáltalán nem hátrány. Csak pár hónap/év, és te is szépen nőiesedsz, mint a többiek. Minden kornak megvan a maga szépsége, nem kell mindenkinek divatbabának öltözködni. Hidd el, nem vagy oszlop ( a tükör mindig hazudik, ne feledd , hiszen fordítva látod benne magadat :-) ).


Sok olyan fiatal lány mászkál az utcákon, akik annyi idősek, mint te, de akkora dekoltázzsal.... :-( . Télen is kigombolt felső, rövid "szoknya", szakadt farmer (amiből kilátszik a popsi), hogy azokról inkább az "éjszakai műszak", jut eszünkbe nekünk férfiaknak, mint maga a női szépségük.


Ízlésesen válassz ruhatárat/sminket, akkor nem lesz semmi gond :-)

2018. febr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Oszlop alkat, én is olan vagyok, nagy ügy...


Kellemetlen, nem szeretem, de a párom imád így, és ezért elfogadtam magam ilyennek.


Plusz próbálok A-vonalú szoknyákat meg derékban szűkített felsőt hordani, hogy kis alakom legyen már. :)

2018. febr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket és a biztatást mindenkitől!📜
2018. febr. 22. 22:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Énis oszlop féle vagyok,olyan homokóra és oszlop keveréke és lassan megtanultam elfogadni magam.Koplaltam, éheztettem magam hogy egy kis nőies forma legyen a hasamon de evel csak a fenekem meg a combom ment le,amit bánok:(

15 évesen bisztos fogsz még változni nyugi,csak most léptél be a kamaszkorba, úgy ahogy énis:D

2018. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!