Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki ha egy lány fiúsan...

Ciki ha egy lány fiúsan viselkedik?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy pl. inkább fiúknak való filmeket szeret (pl. Venom) vagy épp fiús játékkal játszik (pl. GTA San Andreas). Ciki a dolog?

2018. dec. 27. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az ilyen "én más vagyokk, mint a többi lánnny" kérdések a cikik. Mellesleg nem tudom, hány éves vagy, de 15 felett illene kinőni ebből a fiús film/lányos film, fiús hobbi/lányos hobbi dologból.
2018. dec. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Miss Endzsi ***** válasza:
50%
Most hirtelen nagyon egyedi lettél.
2018. dec. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem ciki. Mindenki olyan filmet néz, olyan játékokkal játszik, amivel akar. A Venom miért lenne fiús film? Hagyjuk már ezeket a beidegződésekez, mindenki nézneti akinek tetszik, nemtől és minden egyéb tényezőtől függetlenül. :)
2018. dec. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

*mindenki nézheti

(#3 voltam)

2018. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha szeret/tud bunyôzni is, akkor tetszene, nem gond.
2018. dec. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki.
2018. dec. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én a ,,ciki'' szót csak amerikai filmekben látom s itt Gyakorin...


A világ nem fekete és fehér, hanem szürke, csak más-más árnyalatokkal. Senki se a teljesen fiús vagy a teljesen lányos dolgokat szereti, ennél fogva meg ez a két kategória csak az emberek képzeletében létezik, mert nem lehet pontosan meghatározni őket.

2019. júl. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!