Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális hogy apukám így...

Normális hogy apukám így viselkedik velem?

Figyelt kérdés

Apukám 5 éve ment ki németbe dolgozni hentesnek (amikor 9 voltam most 14 vagyok) és most hazaköltözött igazából tök ritkán láttam mert ritkán jött haza még karcsonykor se mindig és most hazaköltözött már 3 hónapja

és olyanokat szokott csinálni hogy pl elsátlok mellette akkor rácsap a fenekemre meg mond valami szerinte vicces dolgot de olyan is volt mr hogy megfogt a mellemet és mondta hogy jaj de kivirultál és hiába szóltam neki hog ne azt monda hogy ebben nincs semmi mert a lánya vagyok... hát meg mondom őszintén nekem ez nagyon fura meg igazbó nem is esik jól :S

igazából már azt se szeretem ha puszilgat meg megölelget jó tudom hogy z apám meg minden de igazából alig láttam az elmúlt 5 évben és ez nekem most így kicsit sok


Szerintetek csak túl reagálom? (néha megjegyzéseket is tesz rám "viccesen")



2017. máj. 23. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem normális
2017. máj. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%

Edes draga aranyom kb minden honapban egyszer van egy ilyen pedo apukas kerdesed..ez tok gaz, es tuti kamu. Miert nem vallod be inkabb magadnak,hogy attol lesz niaragara vizeses a nuncisodnal ha idos bacsik apucika csapkodja a popsikadat meg hasonlok.


N

2017. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es nem tudom hogy miről beszélsz de én még nem írtam ki sose ilyen kérdést :O és nem kamu!!
2017. máj. 23. 21:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem normális sztem szólj anyukádnak ő majd szól apukádnak, ha akkor se hagyja abba, gyerekvédelem rendőrség. Ne hagyd h fogdosson!!!
2017. máj. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ha velem csinálna ezt, egy idő után esküszöm hogy pofon csapnám.

Egy perverz, szexéhes ember. Ha szóltál neki, de még mindig csinálja, a helyedben én is szöknek anyukádnak, vagy akárki másnak.


14/L

2017. máj. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szólnék anyukádnak*.. bocsánat :D

#előző

2017. máj. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem normális szólj rá és mondd meg anyukádnak is hogy beszéljen vele.
2018. máj. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!