Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkedik így sok lány?

Miért viselkedik így sok lány?

Figyelt kérdés

Egy-két lánytól kaptam privát üzenetet, volt olyan, aki köszönés nélkül képes volt lelépni...de olyan is volt, aki tőmondatokban válaszolt, engem ez egyenesen taszít. Hol vannak azok a lányok, akik választékosan beszélnek és nem veszik félvállról, amit ír a beszélgetőpartner?


20/F



2016. júl. 7. 00:56
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
21%
Épp qrják őket :/
2016. júl. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Én már olyannal is találkoztam, aki választékosan beszélt, jól el lehetett beszélgetni vele, aztán kapott egy képet rólam és úgy eltűnt, mint Houdini :D


Nem kell komolyan venned az ilyeneket. Rengeteg ilyen emberrel lesz még dolgod életed során.

2016. júl. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

#2 Ez a durva, nem a heresérv!!!

Igyekszem nem foglalkozni ezzel, de akkor is dühítő...ahogy te jártál, az viszont még egy fokkal rosszabb. :(

2016. júl. 7. 07:48
 4/36 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, engem már hidegen hagynak az ilyen emberek :D Én értékesnek tartom magamat és szeretem magamat :) Aztán, hogy az ilyenek akik eltűnnek, mit gondolnak az nem érdekel :D
2016. júl. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem akarnak beszélni veled.Mondjuk.Ilyenkor csak békén kell hagyni az ilyeneket.Se te se ő nem hibás.
2016. júl. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

#4 Én híján vagyok az önbizalomnak, úgyhogy nekem ez is egyfajta kudarc. Olyan ember vagyok, aki kétszer erősebben éli meg az érzelmeket, más ezt lazán fogja fel, én meg azon görcsölök, hogy mit és hol rontottam el. :(


#5 Még ha nem is akar beszélgetni, akkor is illik elköszönni, ez alapvető dolog.

2016. júl. 7. 08:12
 7/36 A kérdező kommentje:
Meg egyáltalán, ha nem akar velem társalogni, akkor minek írt üzenetet??? Akkor csak én toltam el valamit, mivel alapból ő üzent először. Nem vagyok bunkó, meg mindig érdemben válaszolok, nem terelem a témát soha, és nem utolsósorban nem vagyok egomániás.
2016. júl. 7. 08:27
 8/36 anonim ***** válasza:
Nem érdekled őket. De most mit csodálkozol? Senki sem azért jár az oldalra, hogy veled chateljen.
2016. júl. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Ők kezdeményezték a beszélgetést, tehát volt valami szándékuk.
2016. júl. 7. 08:51
 10/36 anonim ***** válasza:
87%

Velem ez úgy szokott működni, hogy akkor írok szépen, választékosan, ha a partnerem is úgy ír. Ha dob egy üzenetet, hogy szia, mizu, akkor nem fogok egy szia, semminél többet írni... Már próbáltam, hogy az ilyen üzenetekre is hosszabban, szépen kifejezve a mondandóm és kedvesen válaszoltam és megkérdeztem, hogy vele mi újság és kaptam egy olyat, hogy: ok, semmi, mi a kedvenc zenéd?

Na ilyenkor mondom azt, hogy b+...

De ha olyan témát kapok, amire nem tudok mit írni, akkor sajnos nem tudok mit tenni. Viszont szeretem ha értelmesen el lehet társalogni valakivel.

Na ezzel nem azt akartam mondani, hogy a te hibád, hogy nem tudnak írni a lányok, mert tudom, hogy vannak ilyen iq huszárok, azokkal ne foglalkozz. Keress máshol beszélgetőpartnert, ahol vannak értelmes lányok. :D

2016. júl. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!