Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számodra mit jelent a boldogság?

Számodra mit jelent a boldogság?

Figyelt kérdés

A párommal beszélghettünk a témáról nemrég, és meglepett, mennyire eltér a véleményünk.

Szerinte boldogság a fizetésemelés, ha kapsz valami klassz dolgot ajándékba, ha jól teljesítesz valamiben, és ezt elismerik....

Számomra inkább ez csak öröm.

Persze jó dolog a fizetésemelés, meg az ajándék is, de ez inkább olyan pillanatnyi öröm, számora a boldogság az valami mélyebb, tartósabb, és nem kell hozzá materiális értelemben kiváltó ok.

Ha ok nélkül tartósan jól érzem magam, akkor boldog vagyok.


2018. dec. 27. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Számomra azt amit az élet kinyit nekem nyitva hagyva és hagyja, hogy élvezzem verbálisan. Mint mondtam nem lehet a boldogtalannal hasonlítani a jót.
2018. dec. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a boldogság az a megelégedettséget jelenti. Azt, hogy tudom értékelni amim van, és nem bánkódni azon ami nincs. Természetesen ez nem zárja ki a fejlődésre való igényt és a küzdelmet.
2018. dec. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az, ha elismerik a munkámat, emellett ha azzal foglalkozhatok, amit szeretek.
2018. dec. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a lelki békém lenne a boldogság forrása de valaki mindgfelbsz
2018. dec. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A biztonság, teljes nyugalom és szabadság együttvéve. Ezt elég nehéz elérni szerintem, leginkább a tökéletes biztonság részét.
2018. dec. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

olvass utána az 5 szeretetnyelvnek, hogy jobban megértsd a párod és a közötted levő "félreértést" :)


számomra a boldogság, ha jól érzem magam, nyugodt vagyok, jól haladok

a boldogság egy érzés és nem a pénz vagy bármi, azok max előidézhetik, hogy az ember boldognak érezze magát

2018. dec. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha van elég időm magamra, az maga a boldogság.
2018. dec. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A boldogságom, amikor megélem önmagamat.
2018. dec. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amikor nincs (nagy) gond körülötted, azzal vagy ott, ahol-, és akivel szeretsz ott lenni.
2018. dec. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azt,hogy szabadon élhetek,nem kell függnöm semmitől (pl. munkahely). Nem kell félnem semmitől.


Lelki béke...

2018. dec. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!