Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi jelent a boldogság? Te...

Mi jelent a boldogság? Te boldog vagy most? Ha igen, mi okozza?

Figyelt kérdés
2018. nov. 30. 23:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Igen, en attol vagyok boldog hogy a parommal nagyon szeretjuk egymast mindenben eggyutt vagyunk es most varjuk az elso kisbabankat :)
2018. nov. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%

Relatìv fogalom.

Nem vagyok boldog,de voltam sokkal rosszabbul is mint most.Szóval lényegében boldog is vagyok meg nem is 😀

-Mindjárt othon vagyok egy laza 15 órás műszak után.

-Ma találtam egy új favorit zenekart.

-Lassan itt a karácsony

-És kezdek megérteni valamit amit eddig képtelen voltam

Kis dolgoknak is örülni kell 😀

2018. nov. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

Mindenkinek más és attól függ honnan nézzük. Általában én örülök annak is hogy reggel felebredek, van családom, van tető a fejem felett, van meleg etel az asztalon . Egyébként akkor érzem jól magam ha boldoggá teszem a szeretteim

Ha látom hogy ízlik a főztom, ha látom hogy tudok a párom válláról nehézségeket levenni, és persze a vásárlás. Van hogy boldog vagyok mert találtam egy tartós jo illatú felmosó folyadékot:D

De van olyan amikor a lottó 5os nem tudna boldoggá tenni.

2018. dec. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én időközönként vagyok az. Ha valami/valaki kiváltja.

Például engem is a párom tesz boldoggá a legjobban. Mondhatni ő az én boldogságom.

2018. dec. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A saját komfortzonamon túli területek meghódítása jelenti.
2018. dec. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
A gyerekeim boldogsága engem is azzá tesz, velük újra átélhetem én is a gyerekkort.persze értékelem, hogy van otthonom, családom és dolgos a férjem. A boldogság belülről fakad, mi döntjük el, hogy elégedettek vagyunk e.
2018. dec. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Rohadtul nem vagyok boldog most :) Magánéletem káosz,olyan érzésem van hogy soha nem találok magamhoz illő társat,most is olyan 2 dologban vagyok benne,aminek semmi értelme.Utálom a munkám,plusz még váltanom is kell,mert valaki ki akar rúgatni.Nincs elegendő pénzem soha,albérletben lakom,ami viszi a pénzt.Hát elég szánalmas,de mostanában akkor vagyok boldog pillanatnyilag,ha vehetek magamnak egy gyros tálat például.A kutyámnak tudok kaját adni.Sikerül egy kölcsönt felvennem.És van hol aludnom.
2018. dec. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#7 szörnyen hangzik :( remélem sikerül kimásznod ebből!
2018. dec. 1. 03:56
 9/15 anonim ***** válasza:

Azt jelenti hogy élvezem a jelent.

En az esetek nagyreszeben az vagyok, ma pl. Azért mert haveromhoz atmegyek és bulizunk egy jót. Máskor pedig csak szimplán azért, mert komolyabb bajaim nincsenek az eletben.

2018. dec. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

1, Egy rövidtávú folyamat, ami egyszer van, máskor nincs, egyszer van, máskor nincs...; 2, Jelenleg sem vagyok boldog; 3, Pici sikerek okozzák az örömöt számomra.

https://www.youtube.com/watch?v=yZx_OWubMnA

2018. dec. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!