Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy van az, panaszkodnak a...

Hogy van az, panaszkodnak a magyarok, hogy nincs pénzük de egy csomóan utazgatnak külföldre?

Figyelt kérdés
Nem irigységből kérdem de,hogy van az,hogy sokan panaszkodnak kevés pénzük van de egy csomóan utazgatnak mindig külföldre?Igaz tudom van többféle olcsóbb megoldási lehetőség is pl mlm útján vagy ilyen olyan dolgok,olcsóbb szállás ilyesmi.De akkor miért panaszkodnak?
2018. dec. 27. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Eindhovenbe okosan repcsivel olcsón kilehet menni túlnan gondolva dolog olcsóbb mint kocsival ha időben foglasz meg sokan csak sajnáltatják maguk ..
2018. dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Meg van egy isim az még ráadásul magyaországon is dolgozik de hobbyja az utazás s van blogja ott leisvezeti a részletek túlvan gondolva ..
2018. dec. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2018. dec. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi még nem nyaraltunk külföldön, jövőre fogunk menni. Tudod honnan lesz meg rá a pénz? Rengeteg túlórából, maszekból.
2018. dec. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

# 4


De nem az új túlórából? :)

2018. dec. 27. 22:11
 6/13 A kérdező kommentje:

# 3


Köszi,ezt megnézem.Én még sosem jártam külföldön.

2018. dec. 27. 22:12
 7/13 anonim ***** válasza:
Mert akkor, amikor eljutnak valahova, akkor rövidzárlat van az agyukban, más esetben mindenre emlékeznek sokan, így csak az óbégatás marad meg az emlékükben, amit mindenki tud.
2018. dec. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Pont a pénz miatt utaznak külföldre.

Ott válalnak munkát.

2018. dec. 28. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

# 8


De én itthon élőkről beszéltem.

2018. dec. 28. 14:18
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert aki külföldre utazik, annak sok pénze van, vagy mi? Mióta luxus elutazni külföldre? Te is írod, hogy többféle olcsó utazási lehetőség van. Én nem egyszer vettem repülőjegyet fillérekért, aludtam legolcsóbb motelekben, akkor most biztos tele vagyok pénzzel, mert 1-2 évben egyszer ezt a "luxust" magyarként meg tudom engedni magamnak.
2018. dec. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!