Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy van az, panaszkodnak a...

Hogy van az, panaszkodnak a magyarok, hogy nincs pénzük de egy csomóan utazgatnak külföldre?

Figyelt kérdés
Nem irigységből kérdem de,hogy van az,hogy sokan panaszkodnak kevés pénzük van de egy csomóan utazgatnak mindig külföldre?Igaz tudom van többféle olcsóbb megoldási lehetőség is pl mlm útján vagy ilyen olyan dolgok,olcsóbb szállás ilyesmi.De akkor miért panaszkodnak?
2018. dec. 27. 21:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

# 10


Van akinél luxus de nem ez volt a kérdés,hanem miért panaszkodnak?Ez olyan nekem van egy autóm ami nem luxus autó még is van akinek ez is luxus,szóval nézőpont kérdése kinek mi a luxus.

2018. dec. 28. 23:52
 12/13 anonim ***** válasza:
Jó hát külföldre én is el tudok menni akár 15 ezerből is. Voltak is ilyenek csak idő több lehetne mert sok a meló és a családdal se könnyű.
2019. nov. 17. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

# 12


És hova,és mennyi időt tudsz kint tölteni 15EFt-ból?

2019. nov. 18. 02:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!