Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan panaszkodnak férfiak...

Sokan panaszkodnak férfiak hogy társkereső oldalakon nem válaszolnak nekik a nők. Ha mégis, az már egy nagy dolognak számít. Nem az a normális hogy visszaírunk valakinek aki ránk ír?

Figyelt kérdés
Ha társat nem is,vagy csak nehezen lehet találni ilyen oldalakon,legalább megtudhatjuk mennyi bunkó van közöttünk
2018. jan. 22. 17:51
1 2 3
 1/23 Gál Zoé ***** válasza:
82%

"legalább megtudhatjuk mennyi bunkó van közöttünk"


Ha meg akarom tudni, hogy hány bunkó van a 100 ember közül, aki rámír, akkor veszek egy tízes mintát és százalékot számolok, nem vagyok kíváncsi pontosabb eredményre.

2018. jan. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De ezt olyan férfiak mondják akik normálisan írnak rá egy nőre.És akkor se válaszolnak nekik
2018. jan. 22. 18:08
 3/23 anonim ***** válasza:
95%

na én meg pont fordítva vagyok.

pl a tinderen van kb 15 párom, ebből csak 2 pasi írt rám.

a többi miért nem?

vagy ha rám írnak a "szia, mizu"-nál leragadnak és ennyi a beszélgetés... :D

24N

2018. jan. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Ha visszaírnak, hogy "bocsi nem vagy az esetem" akkor utána meg jön a válasz, hogy "mekkora egy mocskos felszínes k_rva vagy". Persze a nő foglalkozását még három levélben, fél oldalon keresztül ecsetelgeti a paraszt. Szerinted ki kíváncsi erre?!
2018. jan. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Gál Zoé ***** válasza:
82%
A 4-es nagyon jól mondja.
2018. jan. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%

Van egy érdekes emberi alfaj, aki többet foglalkozik azzal, hogy általánosításokat alkosson, ezen vitatkozzon másokkal, “válaszokat keresve”, mint magával a párkapcsolattal. (konkrétan arra is van példa, hogy valakinek van barátnője, mégis tovább panaszkodik megszállottan)


Szerintem ezek a nyílvános panaszkodások és viták nem segítenek egy párkapcsolat kialakításában sem, csak az ember energiáját veszik el fölöslegesen.


(Amúgy megsúgom: nekik nem az a bajuk, hogy nem írnak vissza nekik, hanem az, hogy nincs barátnőjük. Ha visszaírnának, akkor más okot találnak arra, amin panaszkodhatnak)

2018. jan. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Én nem tudom csak sejtem mi megy a társkereső oldalakon én ugyanis már feladtam.Nem vagyok fent egyik oldalon se.Csak itt meg a facebookon.De a facebookot sem társkeresésre használom
2018. jan. 22. 18:35
 8/23 anonim ***** válasza:
97%

"Nem az a normális hogy visszaírunk valakinek aki ránk ír?"


Ajánlom, hogy csak egyetlen egyszer válaszolj egy kérdésre a szexualitás kategóriában úgy, hogy odaírod a végére, hogy "23/L". (Mondjuk a nevedből nehezen hinnék el.) Egyből eltűnik az emberből az összes kedvesség, ahogy vagy 100 f#szverő idióta megpróbál ismerkedni vele.

2018. jan. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
68%

Egy nő több száz üzenetet kap egy ilyen helyen. A nagy mennyiség és a személyenkénti kevés infó (néhány pixel) teljesen eltünteti egy férfi emberi mivoltának tényét a nők szeméből. A társkeresőn a férfi egy darab kép, ami egy darab húst ábrázol. Amelyik tetszik, azt kiválasztják.

Nagyon kevés nő látja át, hogy a kábel másik végén emberi lény ül, akinek vannak érzései is. A társkereső olyan férfiaknak való, akik hajlandóak elviselni azt, hogy nem emberként fognak velük bánni (az elején). Ez nem feltétlen a nők hibája, inkább a társkeresők kialakítása és a nemi egyenlőtlenségek miatt van.

Ha mi férfiak olyan könnyen kapnánk kilóra nőket, mint az arab milliárdosok, közülünk is nagyon kevesen bánnának velük emberként, én így gondolom. Társkeresőn ugyanez megy, csak fordítva (amit könnyű megszerezni, az értéktelen).

2018. jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
23/L de miket írnak amiken kiakadsz?Mondj egy példát
2018. jan. 22. 19:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!