Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lustaság ellen mit lehet tenni?

Lustaság ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2018. dec. 28. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem mit, hanem csak simán tenni kell.


Nem kell halogatni, kifogást keresni, csak nekiállni és csinálni mindent.

2018. dec. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Napirendet, hetirendet felállítani és betartani.
2018. dec. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudatosítani magadban, hogy amit tenned kell, amihez nincs kedved, az valójában megéri az időt és a fáradtságot. (Ha kell találj magadnak indokokat, hogy miért.)
2018. dec. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az vált be, hogy még ma elkezdem. Nem holnap, nem jövő héten. Valóban volt már sok dolog, amit tényleg aznap kezdtem/iratkoztam be/hoztam létre a Facebook eseményt/hívtam fel embert, amikor az ötlet az eszembe jutott.

Viszont van, amit halogatok és ezek közül sok dolgot akár évekkel ezelőtt elhatároztam, de máig nem lett semmi.



Ha motoszkál Benned, hogy sportolni kellene, akkor most keress egy fitness videót, öltözz fel és indulj el egy konditerembe vagy egyeztess időpontot egy személyi edzővel.

Ha tanfolyamon gondolkozol, most keress egy iskolát a neten, töltsd ki a jelentkezési lapot, majd januárban felveszik veled a kapcsolatot.

Ha nagyobb rendet szeretnél, menj ki elmosogatni, útközben amit meglátsz, rakd a helyére, dobd ki, igazítsd meg, a mosogatásból visszafelé szintúgy.



Én nagyrészt így alakítom a dolgokat. Amit viszont halogatok, azt sajnos tényleg halogatom.

2018. dec. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előírni magadnak a feladatokat, ès addig nem maradni nyugton, amîg meg nem oldod.
2018. dec. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!