Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nönek vagy férfina...

Szerintetek nönek vagy férfinak lenni a jobb?

Figyelt kérdés
En neha szoktam arra gondolni ha mar megszulettem lehet jobban jartam volna ha inkabb lany lettem volna.

2018. dec. 28. 13:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
*hosszú szimat* Érzitek ezt? Vita közeleg :D
2018. dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%

NŐ.


Ha megvan az első 4 fogad és heti 3 fürdés, na akkor már találsz gazdatestet.

Ha pedig jó nő vagy, akkor tiéd a világ!

2018. dec. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Mindkettőnek ugyanannyi előnye van, mint hátránya. A nőnek szülniük kell, amit én nem lennék képes végigszenvedni. Viszont a nőknek több és jobb ruhákat gyártanak, mint nekünk, férfiaknak!
2018. dec. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem egyik nem se jobb vagy rosszabb a másiknál. Mindkettőnek meg van a maga előnye és hátránya. Szimplán csak más a kettő és nem is lehet igazán összehasonlítanai.
2018. dec. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Nőnek lenni a jobb.
2018. dec. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Miss Endzsi ***** válasza:
53%
Imádok nő lenni, de férfiként is szívesen élnék.
2018. dec. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%

3-as

Nem kell szülniük, csak ajánlott, ha már nő vagy, és van lehetőséged rá!

2018. dec. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Fiatalon - mondjuk úgy 35 éves korig, vagy amíg szép egy nõ, addig nõnek lenni jobb, hiszen egy szép nõ bármelyik férfit megkaphatja, akár a leggazdagabbakat is! Így már meg is van alapozva a jövõje!

Sok nõ azért kap meg jó állásokat is, mert szép! Továbbá a csúnya nõk találnak pasit, míg a csúnya férfiak nem...

Viszont a nõk gyorsabban is öregszenek, és hamarabb elveszítik a vonzerejüket, mint a férfiak! Egy 50 - es nõ már nem vonzó; megereszkedik a bõre, lóg mindene, elveszíti a szépségét!

Míg a férfiak 50 felett is lehetnek nagyon jó pasik: Pierce Brosnan, George Clooney, Kevin Costner.

Nõk közül, aki még 50 - hez közel is huszonéveseket megszégyenítòen szexi, õ Jennifer Lopez!

A férfiaknak nehezebb a csúcsra törniük, nehezebb meggazdagodniuk, rálelni az olyan nõre, aki a személyiségükért, és nem a pénzükért szereti õket!

Összességében nõnek lenni jobb!!

2018. dec. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
A fiúknak könnyebb dolguk van,és ráadásul állva pisilhetnek. :) 20/L
2018. dec. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

Egy szép nõnek bármennyi pasija lehet! Megnézzük a társkeresõ oldalakat is, hogy egy szép nõnek akár 100 levele is lehet egy nap! Míg egy jó pasinak ott is meg kell küzdenie a lányokért!

Én sok magányos srácot ismerek, akik nem találnak nőt, pedig szeretnének, míg magányos nőt egyet sem ismerek!

2018. dec. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!