Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyit dob a szomorú zene a...

Mennyit dob a szomorú zene a hangulaton?

Figyelt kérdés

A szomorú zenétôl van sírhatnékom?


Ha igen akkor ne hallgassak olyat helyette ütôset, az gatyába ráz?


2018. dec. 29. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak zenèk, amik bármilyen pillanatban sírhatnèkot okoz, pl.: Desperado: Szomorú alkalom. Van, amikor ki kell jönnie a szomorúságnak, pl.: Despeado: Fáj. A Despearo azèrt jó együttes, mert mindenre ad megoldást, így a jó kedvre is, pl.: a Táncolj számával:).
2018. dec. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A "hétköznapi" zenéim kb. fele nem valami vidám, negyede szomorú, a maradék negyede pedig kimondottan boldog zene.

Aki azt mondja, hogy aki szomorú zenét hallgat az folyton mélabús, depis, az egész egyszerűen buta vagy nem ismer másfajta egyéniségeket. Én csak szimplán nem szeretem az állandó (és amúgy nem létező) boldogságról szóló, már-már semmitmondó dalokat. Ettől még semmi komolyabb lelki bajom nincs, sőt, alapvetően optimista ember vagyok.

Ráadásul sírhatnékom csak akkor van, ha azt akarom vagy okom van rá. Szép is lenne, ha minden nap bőgnék a vonaton :D


Én "szeretem" megélni életem minden részét ahogy azt kell. Ha szar kedvem van meg végképp nem tudok vidám zenét hallgatni, meg szerintem hülyeség is.

Kedves kérdező, ha szeretnél pár igazán minőségi szomorú dalt, dobj egy privátot :D

2018. dec. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen... Én kb gyerek korom óta, tudom, hogy a zene keményen befolyásol. Ha fájdalmas érzéseket akartam átélni, olyan zenét tettem be, mely ezt elősegítette. Ha reggel, mennem kéne valahova, de depis hangulatom van, akkor vidám, amolyan "hangulatba hozós" zenét választok, mely más életfeelinget élénkít fel bennem.
2018. dec. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!