Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Leírnátok azt, akit leginkább...

Leírnátok azt, akit leginkább el tudnátok képzelni magatok mellé, kérdésekre válaszolva?

Figyelt kérdés

Nem a legtökéletesebbet, hanem akit TÉNYLEGESEN el tudtok képzelni magatok mellé, reálisan. Kort és nemet is írjatok. :)


1. Milyen magas/Milyen alkatú?

2. Milyen a stílusa?

3. Mik a hobbijai?

4. Sportol? Ha igen, mit?

5. Legfőbb tulajdonságai?

6. Tud főzni/sütni?

7. Milyen a humora?

8. Mik a "bogarai"?

9. Kalandvágyó vagy inkább komfortzónás?

10. Társasági ember, vagy zárkózottabb?



2018. dec. 29. 13:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%

1. Magas, vékony, de izmos, sötét hajú, sötét szemű.

2. Nehezen behatárolható, inkább hangulat és alakalom függő.

3. Igazi művész, mindenbe belekóstol, de van egy valami, amihez mindig visszatér. (Hogy ez pontosan mi, azt nem tudom, ennyire részletesen nem tudom elképzelni.)

4. Fut, jógázik, időnként edzőterembe jár.

5. Nyitott, határozott, merész.

6. Tud, kell is neki, mert én kegyetlenül rossz szakács vagyok.

7. Kicsit sötét, nagyon szarkasztikus.

8. Ezt nem tudom így elképzelni.

9. Kalandvágyó.

10. Társasági ember.

2018. dec. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
55%

1. Min. 170 cm magas, legyen magasabb nalam. Sportos alkatu, vagy talan egy kicsit 'macis', de ne kover.

2. A stilusa mindegy, csak ne olyan mint aki az 1900 as evekben ragadt, es ne a 'mai divat' szerinti.

3. Muvészetek. Nagyon szeretek festeni es rajzolni, nagyon elony lenne ha a paromat is vmi hasonlo erdekelne.

4. Jo lenne, ha sportolna. En is sportolok, legalabb egyutt is el tudnank menni, hogy mit, az mindegy, csak szeresse csinalni, es ne kényszerbol legyen.

5. Legyen megbizhato, es ne csak azert legyen velem, hogy a haverjainak fel tudjon vagni. Legyen velemenye a dolgokrll, tudjon a hetkoznapibb dolgokhoz hozzaszolni.

6. Alapdolgokat tudjon, ahhoz ne kelljen mennem, hogy mondjuk segitsek megcsinalni egy rantott hust, vagy egy huslevest. Egyepkent szeretek fozni, ugyh nem baj ha annyira nem tudom

7. -

8. -

9. Kalandvagyo

10. Tarsasagi ember

18/l

2018. dec. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
72%

1. Bár alacsony vagyok, eddig többnyire magas barátaim voltak, úgyhogy 178-180cm feletti, vékony/normál/sportos alkatú

2. Ne legyen alpári.

3. Mindegy, nyitott vagyok mindenre, de ha zenél, akkor már van bennünk valami közös.

4. Teljesen mindegy.

5. Hűséges, vicces, őszinte.

6. Inkább velem együtt főzzön/süssön, én imádok.

7. Mindenen nevetek, a legbénább favicceken is, szóval csak annyi, hogy ne rajtam vagy a kapcsolatunkon viccelődjön.

8. Fogalmam nincs

9. Helyzetfüggő.

10. Aranyközépút.


19/L

2018. dec. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!