Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Írnátok titkokat?

Írnátok titkokat?

Figyelt kérdés

Végülis ez egy anonim oldal és (hacsak nincs kint a felhasználónevetek) úgyse tudná meg senki, hogy ti tettétek...:D

Szóval ha van olyan dolog, amiről ezelőtt senkinek nem mertetek beszélni, leírnátok?

Az én ilyen titkom az, hogy egyszer nagyon összevesztem a nővéremmel és bosszúból a fogkeféjét belemártottam a wc-be, meg egy kicsit meg is súroltam vele, majd visszatettem a helyére. Utána hónapokig használta ugyanazt a fogkefét.


2018. dec. 29. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Rengeteg titkom van es nemelyik eleg durva, mondok egy szolidabbat.

Akaratlanul egy buliban csokoloztam egy biszex sraccal reszegen (nem tudtam hogy biszex) napokkal kesobb kiderult hogy biszex es hogy jobban a fiuk utan erdeklodik de addigra rajottem hogy beleszerettem fulig, nem mondtam el senkinek mert minenki elitelt volna miatta de nem tehettem rola.

2018. dec. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekem egyszer rosszul adtak vissza az egyik benzinkútnál, +8000Ft-tal és nem szóltam. Senki se tudta meg. Ez sok évvel ez előtt volt.
2018. dec. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát az egyik ilyen dolog, amiről soha senkinek nem beszéltem és nem is fogok az az, hogy utálok strandra járni és megalázónak tartom mind a fürdőruhát, mind a bikinit. Számomra ezek a ruhadarabok azt juttatják eszembe, hogy az összes nőt "belekényszerítik", hogy kipakolja a testét mindenkinek és a férfiak szabadon bámulhatják őket, és igencsak furán festene, ha egy nőt rendes rövidgatyában látnának strandolni, míg egy férfi számára ez egyáltalán nem zavaró. Ennek ellenére mindig elmegyek a családommal strandolni, mert a szüleim ezzel szeretnének minket boldoggá tenni, hogy visznek minket ide meg oda, és nem szeretném tönkretenni mindenki napját és kedvét azzal, hogy hirtelen kijelentem, hogy utálom a strandot. Nálunk a "vagy mindenki jön, vagy senki" szabály él... és utálom.


A másik dolog, amiről senki se tud, hogy megfelelési kényszerem van, emiatt pedig rengeteget szorongok gyakran ok nélkül, mert görcsösen akarom, hogy engem mindenki kedveljen. A gond még az, hogy idegenek között nehezen tudok beszélgetni, feloldódni, emiatt az emberek nem gyakran szólnak hozzám, ami oda vezet, hogy láthatatlanná válok számukra vagy ok nélkül megutálnak, ami miatt megint csak szorongok.


Benne vagyok néhány messengeres csoportban. Utálok messengeren beszélgetni, mert sokkal nehezebb, mint élőben, mert akármit írnak nekem, percekig kell gondolkoznom, hogy mit írjak, és utólag végül mindig rájövök, hogy nem is ezt kellett volna írnom. Ezért, ha a csoportokba írnak valamit, direkt nem nyitom meg azokat egy darabig, mert az megint oda vezetne, hogy "megnéztem, tehát válaszolnom kell rá", és megint perceket gondolkodok idegesen, hogy mit válaszoljak.


Mindig is arra vágytam, hogy sok barátom legyen, akik figyelnek rám és meghallgatnak, ennek ellenére ha mindenki rám figyel, azt kívánom, bárcsak láthatatlan lennék. Nem értem magamban ezt az ellentmondást, és mások úgyse értenék ezt meg, ezért nem tartom fontosnak, hogy elmondjam valakinek és szépen lecsesszen érte, hogy "ez hülyeség".


Lehet, hogy ezek elég hülye titkok, de ezek a legmélyebbek, amiket soha senkinek, aki közel áll hozzám nem mondanám el, mert úgyse értenék meg és hasznos tanácsot egyikőjük se tudna adni, max olyat, hogy "nem szabad így gondolkodni", amivel pedig semmire sem megyek.

2018. dec. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Ha valaki kérdezi, azt szoktam mondani, hogy nem vágyom párkapcsolatra. Ez nem igaz, de tudom, hogy alkalmatlan vagyok rá.
2018. dec. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lábfètises vagyok.
2018. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes vagyok Kökènyesi Benedekbe
2018. dec. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
A titkok azért tikok, hogy ne mondjuk el senkinek őket. :)
2018. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Imadom a ferfiak mellkasat bamulni foleg ha picit szoros, nem tudom nem bamulni es szivem szerint megfogdosnam :D egyedul en tudok errol
2018. dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Elástam néhány időkapszulát a szülőházam udvarán bő tíz éve, már én sem tudom pontosan, hová.


Ha valaha valaki megtalálja, meg fog lepődni.

2018. dec. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, mondjuk szaftosabb sztorikra számítottam, de sebaj :D Aki rátalál erre a kérdésre valamikor a jövőben, nyugodtan írhat még (:
2018. dec. 31. 00:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!