Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Írnátok titkokat?

Írnátok titkokat?

Figyelt kérdés

Végülis ez egy anonim oldal és (hacsak nincs kint a felhasználónevetek) úgyse tudná meg senki, hogy ti tettétek...:D

Szóval ha van olyan dolog, amiről ezelőtt senkinek nem mertetek beszélni, leírnátok?

Az én ilyen titkom az, hogy egyszer nagyon összevesztem a nővéremmel és bosszúból a fogkeféjét belemártottam a wc-be, meg egy kicsit meg is súroltam vele, majd visszatettem a helyére. Utána hónapokig használta ugyanazt a fogkefét.


2018. dec. 29. 18:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%

Na szóval, én mindig is a lányokat szerettem !

Sosem fantáziáltam arról, hogy esetleg kipróbálnám a saját nememből való emberrel (ez legyen incselkedés, fogdosás, járás, vagy akár vegytiszta szex, természetesen óvszerrel, vagy nélküle !).

Sőt, mindig is taszított a gondolat, mert én heteroszexuális vagyok !

És úgy gondoltam világ életemben, hogy sosem lépnék félre, még egy egyszeri kipróbálás alkalmára sem !

Ez a vélekedés egészen tavaly nyárig tartott ki, mikor is (?) :

A Sziget fesztiválon egész nap ittunk, röhögtünk,

és szemérem nélkül, félmeztelenül táncoltunk, a barátaimmal. (Hozzátenném, semmi ingert, vagy reakciót nem váltott ki belőlem a látványuk!)

Elérkezett az este...

Meleg volt, párás a levegő, néha enyhe szél frissített fel bennünket.

Mikor egyszer s mind, bódult állapotomban, hirtelenjében megpillantottam egy kockás hasú, férfiasan tökéletes, délceg kiállású, fress, izgató, középkorú férfiút !

Igazi olasz csődör volt !

A tekintete akár a kémlelő sólyom, mikor eleségért kutat magának, tűz égett benne, tele szenvedéllyel, és élettel !

Ilyen életerős, enyhén szőrös alfa hímet nem láttam még, AMI bármit is kiváltott volna belőlem !

Erőskezű, határozott kiállású, a teste akár a Dávid (szobor), teste minden szegletében izom húzta meg magát, akár Bruce Lee-nek !

És az a láb !

Fhúú !

Mintha korinthoszi oszlopok lettek volna. Ami Pantheon-t biztosítja, és ékesíti !

A gerincemen végigfutott egy bizsergő érzés, forró érzés.

És arra eszméltem fel, hogy izmos farpofáján legeltetem boci szemem világát a forró éjszaka közepette, mikor még Én oktalan, azt hittem forróbb már nem is lehetne !

Valamit cselekednem kellett, úgy éreztem...

A szívem felment a torkomig, s szilvás gombóc formájában ragadt meg ottan, s ott dobogott, akár a We Will Rock You üteme, oly erősen, s hatványozottan gyorsabban!

Spontán döntésre adtam a fejemet, elszántan közeledtem hozzá, ám mégis remegő lábakkal, s ily módon szólítottam meg :

-Nem tudod hány óra ?

-Nem, sajnos. Bocsáss meg.

(Tudtam, hogy nem azért felelte ezt, hogy lerázzon, hanem azért, mert tényleg nem volt nála óra! Azt a sátrában hagyta, a telefonjával együtt.)

I---> Természetesen folytattam a beszélgetést :

-Nem baj, én tudom, és szívesen megmondom!

(Ekkor érzékenyen az alsó ajkamba haraptam, és egy halvány mosollyal zártam le beszédemet!)

Ő erre viszonozta a mosolyt, nagy boldogságomra !

Elhívtam egy italra, és bemutatkoztunk egymásnak. (Keresztnév-keresztnév).

Az italok színes felhozatala után, elvesztünk egymás igéző tekintetében!

Véleményem szerint, mind a ketten bevetettük minden tudományunkat.

Nagyon mókás, önzetlen, ámde határozott egyéniséget ismertem meg benne, rengeteg szeretettel!

Sokáig elidőztünk a poharak társaságában.

Ám egyszer csak, a barátaim hívtak, hogy menjünk aludni, mert az azt követő napon is volt koncert, és korán akartak kelni, hogy még előtte mászkálhassunk a környéken.

De én ezt visszautasítottam!

Rögvest rávágtam, hogy nem!

Ha csak, az új ,,lelki társam,, nem gondolja másképpen.

Éreztem, hogy fürkésző tekintetével azt sugallja, hogy maradjak, DE... HOGYAN ?!

Felállva, és a kezét lengetve ellenkezett, hogy ne menjek!

A többiek otthagytak megsértődve, de legalább elmentek.

Búgó, bársonyos hangjával közölte velem félénken a kérdését.

Hogy odamegyek-e a sátrához, hogy majd holnap tudjam hol találkozzunk.

Bólintottam, magam elé engedtem, és haladtunk a sátor felé, néha, a tömeg miatt (gondolom) hátrapillantgatott, hogy megvagyok-e még, de azt is mind kacéran tette.

Megérkeztünk a sátorhoz.

A zene akkora már épp kellemesen halk volt, a távolság miatt.

Hosszas elköszönés után, mikor már úgy éreztem mennem kell, megfogta a kezemet... a bal kezemet.

Először lágyan tartotta csuklómat, utána erőteljes szorítással, és a szemem legmélyére hatoló nézésével jelentette ki, hogy maradjak még! Ne menjek...

Hirtelenjében nem is tudtam, hogyan reagáljak erre.

Kapott is a lehetőségen ez a férfi állat, és magához ragadott, biztos kezéből menekülni nem lehetett, bár nem is akartam... Az erős ölelés közepette, mikor egyre jobban magához szorított, hozzáért a bal térdem, illetve a combom belseje az akkor már kőkeményre merevedett péniszéhez.

Ekkor éreztem életemben akkora gyönyört, amit még eddig soha!

Ekkor már igazán nem tudtam magamon uralkodni, és irányítani a gondolataimat, és testemet.

Mondhatnám ösztönszerűen cselekedtem, mindenféle gondolkozás nélkül.

Átadtam magamat az élvezetnek, és annak az óriási adrenalinbombának amit ő adott/okozott nekem!

Egyre szenvedélyesebbek lettünk.

Mikor először harapta meg az ajkamat, azt hittem hogy a csúcs már igazán közel van... Pedig hatalmasat tévedtem!

Nem is sejtettem, hogy mit hozhat még az este!

Aztán ledugta a puha, mégis érdes, nedves, duzzadt nyelvét a torkomon. Ekkora nyelvet még nem is láttam életemben eddig!

Aztán egy hirtelen mozdulattal a sátorba rántott.

Elővette a hatalmasra nőtt péniszét, és az izzadt arcomhoz csapta!

Kirázott a hideg!

Én próbáltam érzéki lenni, csak a hegyét kezdtem bekapdosni, és a húgycsőnyílást izgatni a nyelvemmel.

De elkezdett folytogatni (ami mellesleg életem legszebb élménye volt), na, ekkor esett le, hogy ő a vad szex híve! A ruhámat azon nyomban levetettem, ő is így tett.

Mondta, hogy vegyem fel az ehető fehérneműt, amit aznap vásárolt egy sexshop-ban.

Alig tudta kivárni még felvettem a bugyit, már aközben karmolta, marta a hátamat, utána egy csavarással beletúrt a hajamba, megragadta, és hátrahúzta a fejemet erőteljesen, és úgy betolta, hogy éreztem a heregolyóinak súlyos csapódását az én herémen!

A másik kezével a mellbimbómat csavargatta, és markolászta.

Közben lihegett rám, és a nyakamat nyaldosta.

Több pozitúrát is kipróbáltunk, de mindegyikben ő volt a vezető egyéniség.

Én nagyon szívesen alárendeltem magamat mind ennek!

Dominát játszottunk.

Amikor éppen az utolsó pózban voltunk, a lovagló pózban, éppen megpróbáltam megülni, az alattam rakoncátlankodó vad musztángot, és úgy felspricceltem a sátor oldalára, hogy az erős sugár miatt kiszakadt az, és még 30 centire ellőttem az összes töltényemet, muníciót nem hagyva!

Igaz elég közel voltam a sátor oldalához, de végig olyan lett az egész.

Már csak másnap reggel láttam azt a 30-40 cm.-es hosszú, sötét csíkot az oldalán.

Ő az orromba élvezett, oly annyira mélyre ment, hogy egy buborékot tüsszentettem, és még a szemem gödréből is az folyt ki lassacskán, az aktus elkövető 10-20 percig is.

Amikor elkentük egymáson a ránk ragadt, a szerelmünk ,,levének,, maradványait, lefeküdtünk egy hálózsákba mind a ketten.

Igaz kicsit szűk volt a hely, de még éreztem ahogy lüktet, s ahogy válik egyre puhábbra, mint a pillecukor.

Aztán elkezdtünk beszélgetni, hogy ki hol lakik, meg ilyesmi.

Hogy ezzel is elősegítsük gyümölcsöző románcunk kiteljesedését!

Aztán, amint egyre intimebb dolgokat tudtunk meg egymásról, hirtelen megcsörrent a telefon.

Egy facebook üzenet volt.

Először nem akarta megnézni, a kedvemért.

Nem akart kényelmetlen helyzetbe hozni, mert csak velem akarta aznap tölteni az éjszakát, ezt el is mondta nekem. Az udvariasságával ekkor is elvarázsolt!

De meggyőztem, hogy nyugodtan olvassa el, és ha akar válaszoljon is, ha olyan a helyzet, engem nem zavart.

Rám mosolygott, megsimogatta az arcomat, és megcsókolt, ezzel is kifejezve azt, hogy örül neki, hogy ennyire elnéző és kedves vagyok vele.

Feloldotta a telefonját, és beugrott a face.

Felolvasta hangosan nekem, hogy a fia azt kérdezi, hogy majd holnap mennek-e együtt sétálni a környéken.

Ami furcsa volt, az az, hogy csak most tudtam meg, hogy van egy fia. Ezt eddig nem is mondta nekem!

Így hát, rákérdeztem, hogy itt van a fia ?!

Felelte, hogy igen!

Megkérdeztem, hogy hogyan néz ki, és mi a neve.

Ő válaszolt rá, őszintén.

Ismerős volt a neve...

Magától mutatott egy közös képet, róla és a fiáról, ahogyan egy bárban vannak, egy kézzel átölelve egymást, és ráfeszítenek.

Ekkor döbbentem le!

Ismertem ezt a fiút!

Teljesen lefagytam!

Szavakat sem találtam!

Minden szó nélkül, felkaptam az alsóneműmet, és kirohantam a szét spriccelt, borzalmak sátrából, és menekültem az én sátram felé.

De nem voltam elég gyors, utolért engem.

Ő rajta nem volt semmi.

Lefogott, és kérdőre vont, hogy mégis hova, és miért rohantam el ?

Remegő lábakkal, és ajkakkal, kisírt szemekkel, és óriási nagy bűntudattal mondtam el neki, elcsukló hangon, hogy az a fiú, az én egyik legjobb barátom.

És ő az apja volt!

És abban a pillanatban elengedett szorító fogásából.

Láttam az ő szemében is némi megrökönyödést, de ezzel nem foglalkozva tértem vissza sietősen az én sátramba.

Aznap egész este (inkább éjféltől) sírtam. <--- Mivel egész este szexeltünk.

........................................................

És mivel...

Mivel most újra előjött bennem ez a bűnös este...

Nincs bennem erő, hogy tovább írjam a történteket...

Azóta is rémálmaim vannak amikor tudok aludni.

Rémképek ugranak be reggel is az életem legjobb, illetve egyben legrosszabb estéjéről...

A mai napig nem tudtam, és tudom feldolgozni, és szerintem nem is fogom tudni SOHA !

........................................................

A barátaim nem tudnak erről...

Az a fiú, a legjobb barátom sem tudja.

A férfivel már aznap megszakadt a kapcsolat.

Azóta egyedül élem mindennapjaimat...

Tükörbe nem tudok, és nem is akarok nézni.

Az életem romokban, és kilátástalan!

Ez vagyok én, s maradok is.

Egy kéjjel teli, tűzforró, bűnös éjszaka egyik lelkevesztett magányos (mindörökké magányos)szereplője.

Itt.

A nagy Világban!

Ez! Az én nagy titkom, örökkön örökké!

2019. jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!