Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyatra arcszőrzettel a szakáll...

Gyatra arcszőrzettel a szakállorintált társadalomban magabiztosan HOGYAN?

Figyelt kérdés
A szakáll meg a borosta divat, mindenkinek bejön, qvára 28 vagyok és kevés az arcszőröm, ezáltal elveszek férfiasságban a társadalomban a többi férfi között. Így őrizze meg az ember a méltóságát hogy egy genetikai selejt :-( Ráadásul jól is állna a szakáll nagyon, olyan az arcfelépítésem, dehát UGYE NEKEM NEM ADATOTT MEG HOGY VÁLASZTHASSAk

2018. dec. 30. 00:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
24 évesen nem nő szalálam és 165 cm vagyok, mégis gyönyörű barátnőm van. Na erre mit mond a két rinyagép?
2018. dec. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

#11: "24 évesen nem nő szalálam és 165 cm vagyok, mégis gyönyörű barátnőm van. Na erre mit mond a két rinyagép?"


Na és a lényeget persze, hogy kihagytad. Mekkora a farkad? Gondolom amiatt van csinos barátnőd.

2018. dec. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Le kell sz.rni a divatot,ezt nagyrészt a média diktálja szándékosan,hogy érezd magad selejtnek,mert ha nem érzed jól magad a bőrödben,meg fogod venni azt,amit ők el akarnak adni neked.

Amúgy meg a nőknél tényleg nem a hiányos arcszőrzet miatt lesz valaki sikertelen.

2018. dec. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nagyon sok férfit látni foltokban növő borostával, mégis van normális életük. Nem ezen múlik.
2018. dec. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nekem például sem a szakáll, sem a borosta nem jön be.
2019. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Legtöbbetek igazán kedves és biztató volt velem, köszönöm! Akik pedig okoskodnak:


-Kivizsgáltattam már a hormon szintem és rendben van. Ha hormonpótlást kezdenék csinálni, akkor rúgnék öngólt, mert még az alaptermelődés is leállna tőle. Hormonpótlás csak nem megfelelő hormonmennyiségnél indokolt és hasznos, megfelelőnél ellenkező hatást vált ki hosszútávon. Aki ebben nagyokos, az előbb tájékozódjon, mert én megtettem rendesen.


- szőrbeültetés: megint látszik, hogy az okos aki írt erről, semmit nem tud az egészről. Egyrészt a szőrbeültetésnél is van genetikai keret, azaz biológiailag van egy limit a pofán, ahány graftot pluszban be lehet ültetni okoskám. Egy gyér arcszőrzetű férfinél 7-8 ezer graftbeültetés a minimum, ami szükséges ahhoz, hogy az a szakáll úgy is nézzen ki és olyan sűrű legyen, mint egy felnőtt férfi szakálla. Egy páciensnek például TELJES arcszőrhiánynál is csak 5700 graft "fért el", ami kb egy kamaszodó fiús, egyenletes de nem túl sűrű arcszőrre volt elég, és nyugodtan utánanézhetsz, HOGY EZ IS TÖBB MINT MÁSFÉL MILLÁBA FÁJT NEKI. Úgy beszéltek ezekről a dolgokról, mintha olyan lenne, hogy új pulóvert veszek vagy nemtom.


- Igen, meleg vagyok és frusztrált, mert az összes homár, akinek sűrű szakálla van el van magától szállva, mintha ez az ő érdeme lenne, a sok pojáca meg még rajong is érte, hadd szálljon el magától még jobban olyan dolgokért, amit nem magának köszönhet!!!

Engem meg 50 éves pasik utasítanak vissza, amikor meg 20 éves voltam kb mindenki futott utánam, mert akkor még nem volt szakáll őrület.


- 193 magas vagyok, 85 kiló, 16os farokkal, széles vállú és izmos, mivel sokat sportoltam meg fizikai melós is voltam. És az arcom is nagyon jó felépítésű, DE MIVEL nem borítja erős arcszőrzet ezért még mindig 20 éves takonypócnak nézek ki, egy 30hoz közelítő pasitól már nem ezt várják el!!!


- Végezetül: Rendezett az életem, nagyon is... Sosem a megbízhatósággal és stabilitással volt a gond sosem, hanem azzal, hogy ezerszer több pasit megkaphatnék, ha ott lenne a szakáll a pofámon. És pszichológiailag bizonyított, hogy tiszteletet szül másokban A SZAKÁLL ÖNMAGA, tehát a munkában, üzletben is segít. A homik meg nem úgy működnek, mint a nők!!! Most a szakáll a divat arra áll fel mindenkié, kb ennyi.

2019. jan. 5. 01:36
 17/22 anonim ***** válasza:

12#

Átlag méretű. De nem is értem, hogy ez miért számít az ismerkedésnél. Gondolod, hogy ez úgy megy, hogy megyek az utcán, meglátok egy jó csajt, kirakom neki a brét, ő meg belémszeret?


A kérdezőnek inkább nem mondok semmit...

2019. jan. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

28 évesen másfél millió nem nagy összeg, ha a farokszopkodás helyett esetleg anno normálisan tanultál volna és most jó állásod lenne.

van akinek 5700 graft fér el, van akinek több

nekem 18,5cm és mi van?



24/F (mérnökinformatikus)

2019. jan. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Utolsó, szerintem te abból indulsz ki, amit te csinálsz és csináltál egész életedben.

De csak eldicsekedsz azzal a 18 és féllel, mennyire szánalmas komolyan mondom, mintha bárki kérdezte volna. (tőlem kérdezték) Rögtön bizonyítod is, hogy igazam van, hogy emberek el vannak maguktól szállva olyan dolgokért, amiket nem maguknak köszönhetnek.

Jól fizető állásom van képzeld, te sznob ivadék, csak éppen jelenleg más, fontosabb kiadásaim vannak ennél. De gondolom te nem az előre gondolkodó fajta vagy, ha 3 millió forintokat csak úgy elszórsz. (Nem 5 ezer graftot ültetnék be, csakis 2szer annyit, ha amennyiben lehetséges, ha pedig nem, akkor nem ülütetnék be semennyit, mert vagy rendes szakállam van, vagy nem érdekel az egész). És a kutyát nem érdekli, hogy mivel foglalkozol. Sokra mész vele, ha annyi eszed sincsen, hogy normálisan szóljál hozzá valamihez.

2019. jan. 5. 20:31
 20/22 A kérdező kommentje:
Továbbá: Tudod te hány diplomás ember dolgozik diplomát igénylő munkában úgy, hogy 300K alatt keres??? De azért elárulom, hogy én fölötte keresek, ha már így ismeretlenül lecsóróztál. Csak valószínűleg, ahogyan az egyetemet is apuka anyuka zsebéből végezted el, meg az egyetem alatti bulizásaid, megélhetésed is az ő pénzükből való dőzsölésből állt, sőt, valószínűleg még mindig velük laksz, így 24 éves kisgidácskaként halvány lila sejtelmed sincs arról, hogy mi az önállóság és mennyibe fáj, ha anyukád meg apukád nem rak alád egy kocsit meg egy lakást is plusszban. Én mindenért, amim van, önerőből küzdöttem meg, te elmondhatod ezt magadról? Megnézném, te 28 évesen hol tartanál, ha nem a szüleid hátán kapaszkodtál volna fel, kis kényelmes csőlátású okostojás. Megnézném azért, hogy az egyetem elvégzése után, hány fiatalnak van 28 éves korára saját lakása és autója úgy, hogy a szülei semmit nem segítettek neki és csak a "jól fizető állásából" gyűjti össze a pénzt, nem pedig befektet vagy értékesít (mely utóbbi kettőhöz meg nem kell diploma...)
2019. jan. 5. 21:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!