Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Szerintetek az mennyire egészséges dolog, hogy 18 évesen a 40-45 körüli nők terszenek s érdekelnek? Komoly a kérdés.

18 F

2018. dec. 30. 04:44  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Kinek milyen az izlése,kinek milyen nők jönnek be.

Probléma inkább az, hogy ezek a korú nők nem fognak komolyan venni, kivéve, ha piszok jól nézel ki, jó a szöveged, kicsit (?) romantikus vagy, és lehazudod nekik a csillagokat is.

Nem esélytelen.

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/16Időpont 2018. dec. 30. 05:19 Privát üzenet

[link]

Shakira - 41 éves ... szerintem minden +18as férfi szexuálisan izgatónak tekinti vagy ha őt nem is akkor talál legalább egy +40 évest akivel szívesen lefeküdne ha eltekintünk bármely morális dilemmától.

Ezen felül sokaknak extra izgalmat ad, hogy ez a korosztály kicsit elérhetetlen számára. Pl.: én 21 éves izmos szakállas fiú vagyok. Ha felmegyek a tinderrel nagy valószínűseggel találok egy 20 éves lányt aki hajlandó lefeküdni velem, de egy olyan MILFet aki jól nézki (azaz sok opciója van) és morális problémái nincsenek a korkölömbséggel, talán még vágyik is a fiatalokra elég valószinűtlen.

Nem lehetetlen csak sokkal nehezebb. Így még ha a szexuális síkon nem is kívánjuk jobban őket, szimplán az esélyek miatt nagyobb “jutalom”, meg az izgalomra talán az is rá tesz egy lapáttal, hogy a társadalom elítéli a +20 év korkülömbségek.

Szóval szerintem kicsit sem beteges ...

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/16Időpont 2018. dec. 30. 05:36 Privát üzenet
Szerintem pont annyira, mint az, hogy én 20 évesen a 15-16 éves fiúkért vagyok odáig.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/16Időpont 2018. dec. 30. 05:56 Privát üzenet

Az hogy ki tetszik, mindegy, amíg szexről van szó. Hogy kivel kezdesz kapcsolatot, már nem mindegy.

Túl nagy a korkülönbség, más világban éltek. Persze ismerek több jól működő párt is, ahol van 15 év korkülönbség, szóval nem esélytelen, csak ritka :)

Na meg az a nő most 40-45 éves, gyereketek már nem lesz. 25 év múlva ereje teljében lévő férfiként egy ősz, hetvenes nénit fogsz dugni, életed utolsó 25 évét meg özvegyként kell leélned egyedül.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/16Időpont 2018. dec. 30. 06:01 Privát üzenet
Anyakomp!exus jelei. Èrdemes lenne elgondolkodni ilyen esetben az illető vs. anya kapcsolatáról.

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/16Időpont 2018. dec. 30. 07:04 Privát üzenet
Teljesen normális, hogy a fiatal srácoknak imponál idősebb nő.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/16Időpont 2018. dec. 30. 08:02 Privát üzenet
Engem személy szerint irritált amikor egy 14evvel fiatalabb ismerősöm akart velem kapcsolatot aki ráadásul az egyik barátnőm keresztfia.Ha fiatalabb valaki max.4-5 évvel az még nem olyan nagy korkülönbség.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/16Időpont 2018. dec. 30. 08:16 Privát üzenet
Tudom, ez ebben a modern világban elfogadott,mégis kicsit betegesnek tartom.Érezhetően távolságtartóva váltam az illető fiatalemberrel ezek után. Szerintem anya komplexus húzódik meg mögötte eléggé össze van nőve az anyjával meg nővérével.Bizonyára ugyanazt a gondoskodást várja el amit ők nyújtanak neki. 37/N

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/16Időpont 2018. dec. 30. 08:21 Privát üzenet
Úgy bírom, mikor egyből anyakomplexussal dobálóznak ilyenkor... Nem lehet, hogy csak szimplán szexuálisan vonzónak találja az idősebbeket?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/16Időpont 2018. dec. 30. 09:13 Privát üzenet
Nem mindenki kapható alkalmi légyottokra az eléggé ledegradálja az érzelmeket

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/16Időpont 2018. dec. 30. 09:24 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az Európai Unió egyetlen tagállamában van a kormánypártnak kétharmados többsége, és ez Magyarország. Szerintetek " egészséges" dolog, hogy egy országban a kormánypárt ekkora hatalomra tesz szert?
Egészséges dolog a magány?
20 éves fiatalember fél óra és egy óra hossza alatt végzi el 'szükségletét a mellékhelyiségben, ez egészséges dolog?
Szerintetek egészséges dolog az ha valaki egy lakótelepi lakásban 2 akkora kutyávsal él együtt mint egy kisebb póni ló? Nem kéne szabályozni a kutyatartást a lakásokban?
Egészséges dolog beleszeretni egy sztárba?
Szerintettek egeszseges dolog ez?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!