Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az mennyire...

Szerintetek az mennyire egészséges dolog, hogy 18 évesen a 40-45 körüli nők terszenek s érdekelnek? Komoly a kérdés.

Figyelt kérdés
18 F
2018. dec. 30. 04:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%

Kinek milyen az izlése,kinek milyen nők jönnek be.

Probléma inkább az, hogy ezek a korú nők nem fognak komolyan venni, kivéve, ha piszok jól nézel ki, jó a szöveged, kicsit (?) romantikus vagy, és lehazudod nekik a csillagokat is.

Nem esélytelen.

2018. dec. 30. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

[link]


Shakira - 41 éves ... szerintem minden +18as férfi szexuálisan izgatónak tekinti vagy ha őt nem is akkor talál legalább egy +40 évest akivel szívesen lefeküdne ha eltekintünk bármely morális dilemmától.


Ezen felül sokaknak extra izgalmat ad, hogy ez a korosztály kicsit elérhetetlen számára. Pl.: én 21 éves izmos szakállas fiú vagyok. Ha felmegyek a tinderrel nagy valószínűseggel találok egy 20 éves lányt aki hajlandó lefeküdni velem, de egy olyan MILFet aki jól nézki (azaz sok opciója van) és morális problémái nincsenek a korkölömbséggel, talán még vágyik is a fiatalokra elég valószinűtlen.


Nem lehetetlen csak sokkal nehezebb. Így még ha a szexuális síkon nem is kívánjuk jobban őket, szimplán az esélyek miatt nagyobb “jutalom”, meg az izgalomra talán az is rá tesz egy lapáttal, hogy a társadalom elítéli a +20 év korkülömbségek.


Szóval szerintem kicsit sem beteges ...

2018. dec. 30. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem pont annyira, mint az, hogy én 20 évesen a 15-16 éves fiúkért vagyok odáig.
2018. dec. 30. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

Az hogy ki tetszik, mindegy, amíg szexről van szó. Hogy kivel kezdesz kapcsolatot, már nem mindegy.


Túl nagy a korkülönbség, más világban éltek. Persze ismerek több jól működő párt is, ahol van 15 év korkülönbség, szóval nem esélytelen, csak ritka :)


Na meg az a nő most 40-45 éves, gyereketek már nem lesz. 25 év múlva ereje teljében lévő férfiként egy ősz, hetvenes nénit fogsz dugni, életed utolsó 25 évét meg özvegyként kell leélned egyedül.

2018. dec. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%
Anyakomp!exus jelei. Èrdemes lenne elgondolkodni ilyen esetben az illető vs. anya kapcsolatáról.
2018. dec. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy a fiatal srácoknak imponál idősebb nő.
2018. dec. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Engem személy szerint irritált amikor egy 14evvel fiatalabb ismerősöm akart velem kapcsolatot aki ráadásul az egyik barátnőm keresztfia.Ha fiatalabb valaki max.4-5 évvel az még nem olyan nagy korkülönbség.
2018. dec. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Tudom, ez ebben a modern világban elfogadott,mégis kicsit betegesnek tartom.Érezhetően távolságtartóva váltam az illető fiatalemberrel ezek után. Szerintem anya komplexus húzódik meg mögötte eléggé össze van nőve az anyjával meg nővérével.Bizonyára ugyanazt a gondoskodást várja el amit ők nyújtanak neki. 37/N
2018. dec. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Úgy bírom, mikor egyből anyakomplexussal dobálóznak ilyenkor... Nem lehet, hogy csak szimplán szexuálisan vonzónak találja az idősebbeket?
2018. dec. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem mindenki kapható alkalmi légyottokra az eléggé ledegradálja az érzelmeket
2018. dec. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!