Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintettek egeszseges dolog ez?

Szerintettek egeszseges dolog ez?

Figyelt kérdés
Mindig valamilyen fuggosegben szenvedtem/szenvedek kiskoromban szamitogep fuggo voltam .Most sportfuggo csak az jar a fejmben hogy lekozelebbi edzesen mit csinaljak hogy csinaljak mennyit csinaljak ,annyira fuggo vagyok hogy nem erdekelnek a barataim nrm vagyok zarkozott szivesen haverkodom barkivel de csak haverkodasig megyek ,tobbnyire szertek egyedul lenni szinte adok maganyos lenni olyan jo erzes ha egyedul vagyok itthon ha setalok/biciklizzek szeretem ha kihalt az utca nem szeretem ha mellem ulnek a buszon meg ha egy regi ismeros.
2014. ápr. 8. 21:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem egészséges dolog ez. Folyton folyvást az ellen harcolsz ami a célja volna az életednek. Menekülsz. Ne menekülj. Ha ott egy kellemetlen helyzet az életedben akkor ugorjál fejest bele. Nem élettelen anyag vagy, hogy az akadálynál lepattanj, és egy másik irányba haladj tovább. Van benned erő, ami mozgat, és akarat, amivel leküzdheted az akadályokat. Mert erről szól az élet, az akadályok leküzdéséről, azok meghaladásáról, hogy így fejlődj. Nem azt mondom, hogy most kezdj el barátkozni, jönnek majd azok maguktól, csak mikor ott vannak ne állj nekik ellen. Légy nyitott. Még ha ideges is vagy tudd, hogy azért vagy ideges mert nem azt teszed meg amit meg kell hanem amit az az okos, kényelmes egód diktál. Menny bele a félelmeidbe, az idegesítő szituációba, mert csak így jutsz előrébb, és lehetsz boldog. Csak te vagy rá képes, hogy a gondjaidat megold, akkor és ott. Haladj a legnagyobb ellenállás irányába, ahol vár az élet, mint a mag ami kihajt, és széttúrja maga fölött a kemény földet, hogy éljen. :]
2014. ápr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!