Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem furcsa, amikor...

Csak nekem furcsa, amikor olyan emberek köszöntenek fel karácsonykor, akik máskor hozzám se szólnak?

Figyelt kérdés

Én ezeket a köszöntéseket nem tartom sokra.


A kérdést ez a felháborodás ihlette (nem a kérdezőről van szó):


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__9670..


2018. dec. 30. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:

én csak a kérdésre néztem rá, nem olvasom el a válaszokat, de annyi a véleményem, hogy akármennyire is tartod, illik azért megköszönni.


jó, mondjuk felháborodni nem kell, maximum legközelebb nem köszönt fel.

2018. dec. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem a kérdező a lényeges,hanem hogy valakinél teljesen kihúzta az a válasz, ami leírja, hogy igazából ezek nem őszinte köszöntések. Hogy kell-e válaszolni, az egy dolog. De nem tartom őszintének.
2018. dec. 30. 18:18
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Ja. Amikor az apádnak csak karácsonykor jutsz eszébe, akkor is egy sablonos üzenettel, mert a születésnapodra már full nem emlékszik. Inkább ne is keressen soha :/
2018. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
*kihúzta a gyufát
2018. dec. 30. 18:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezèrt jobb, hogy nem tartom senkivel sem a kapcsolatot, így ezen fölös körök kimaradnak nálam.
2018. dec. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt hívják kötelező köröknek.
2018. dec. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De kötelező kör is csak ismerőssel kéne hogy legyen.
2018. dec. 31. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!