Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 17 éves fiú vagyok és van...

17 éves fiú vagyok és van videó egy kislányról szól Karácsonykor néztem meg azóta olyan furcsa érzéseim vannak engem lelkileg nagyon meghatott pszihologushoz is mentem de ő aszt monta nagyon érzékeny vagyok lelkileg mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

[link] ez az a videó

annyit sírtam lelkileg mélyre hatolt mitől van ez eszt egy hosszú levélben tudnám leírni 17 éves fiú létemre igy meg törtem segítsetek kérdlek mitől lehet ez



2012. jún. 12. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha pszichológus nem tudott segíteni,mi se nagyon tudunk.Én 23 éves lány vagyok,és én is nagyon érzékeny,mégse tört meg ennyire a videó.Persze sajnálom a kislányt,de nem fogok fél évig őrá gondolni.Mikor a Hírekbe láttam kb.7 éve,hogy egy 18 éves lányt(bizonyos Henit)megerőszakolt és felgyújtott egy 15 éves srác,na akkor 2 napig sírtam,mert csak arra tudtam gondolni,hogy az égéstől mennyit szenvedett a lány.Szép dolog az empátia,de nem roskadhatunk bele mindenki fájdalmába.Meg kell erősödnöd,mert a mai világba,ha ilyen érzékeny vagy,még sok bajod származhat belőle.Kívánom,hogy erősödj meg!
2012. jún. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Én 14 éves lány vagyok és az a véleményem, hogy ha Karácsonykor nézel ilyen videót, az már régen rossz. Ami azt illeti, én nem sokkal utána próbáltam öngyilkos lenni, úgyhogy gondolj rólam amit akarsz, de szerintem a zenéje és a tény, hogy valakinek ilyenkor jött el a halála, úgy értem ilyen fiatalon, az, hát elég szomorú(gondolom). Én például kifejezetten nehezen hatódok meg azon, ha valaki meghal stb., de én is jártam pszichológushoz és szerinte én túlságosan érzéketlen vagyok és nem veszek figyelembe másokat, meg az érzéseiket,(ezt ki is mondta)de a tény az tény, elég kiborító lehet a sokak által szeretet ünnepének nevezett napon ezt nézni. Ennyi. A lelki érzékenységnek pszichológiai oka van. Lehet, hogy a szüleid nem szeretnek(vagy más se) lehet, hogy kezdetektől gyűlölsz valakit és ez okozza az ürességet, amit a sírással és érzékenységgel próbálsz kitölteni. Kicsit fura, de akkor én mit mondjak magamról? Az is lehet, legalábbis ezt olvastam, hogy ha például lánynak szeretnének, de fiú leszel és továbbra is lányként tekintenek rád, például anyud és így nevel, akkor a jellemed is lányosabb lesz és tinédzser korban ért egyéb sérelmeid és a tudat alatt felfogott, vagy valóságosan tapasztalt meg nem értettség később jelentkezik, valamilyen formában. Például lelki érzékenységben. Ez persze fordítva, azaz a lányoknál is igaz. Na jó, akkor most leírtam csomó mindent, remélem használt. Egyébként kár, hogy nem ismerlek, kíváncsi vagyok az emberekre, mert nem értem őket, és te egészen felkeltetted az érdeklődésem.

Ui: Miért most írod a kérdést? Ja és próbálj változni, mert a sírós fiúk nem jönnek be a lányoknak, legalábbis a valóságban nem... Mindent bele!!!:))

2012. jún. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de nagyon nehéz hidd ell :'( de azért kőszi ha akarod irhatsz kell valami elérhetőségem legalább kibeszélem maham ?
2012. jún. 12. 20:40
 4/10 anonim ***** válasza:
ha gondolod én is nagyon szívesen meghallgatlak.
2012. jún. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 torii ***** válasza:
mien videót néztél?
2012. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen alkat vagyok, de beláttam, hogy nem vehetem magamra mindenki fájdalmát. Ez nem azt jelenti, hogy azóta hidegen hagy az ilyesmi, csak megpróbálom részben kerülni is az ilyesmit, másrészt igyekszem szem előtt tartani mindig, hogy nem szabad, hogy mások fájdalmába belerokkanjak és hát néha így megy is a dolog...

Bár nem tudtam végignézni a videót róla, mert fizikailag rosszul leszek ilyenkor, annyira megráz.

Nem nagyon tudok ezeken kívül mit mondani.

Talán még annyit, hogy kösd le ezeket a felesleges energiákat, amiket most ilyenekre fordítasz, tehát ehelyett inkább figyelj magadra és építsd magad: legyen valami hobbid, amit örömmel csinálsz.

Sportolj is, vagy fáraszd ki magad valahogy fizikailag, mert az levezeti a feszültséget. :)

Igen, azt hiszem ez az, ami nekem is segített, hogy nézőpontot váltottam.

Hajrá. :)

2012. jún. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ha akarod privát üziben írhatsz és akkor kibeszélheted maga:)

üdv: a 2. válasz írója

2012. jún. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én meg érzéketlen vagyok, mindenre tudok logikus választ adni ezért nem vált ki érzéseket. Tudom az okot, az előzményeket és a következményeket. Már ott tartok, hogy semmi nem érdekel.

kár hogy ettől félnek az emberek, nem gyógyítani akarják.

21/F

2012. aug. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én is ilyen voltam régen.
2012. szept. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Aki érzékeny, képes sírni, meghatódik, az ne szégyellje ezt, és ne is akarjon megszabadulni tőle. Valóban nem vehetjük magunkra a világ bánatát. dE A SÍRÁS MAGA AZT JELENTI, HOGY EGY "ÉRETTEBB" LÉLEK VAGY. vAN BENNED VALAMI MAGASABBRENDŰSÉG, VALAMI LELKI TÖBBLET. tALÁN ÉRDEKELNI FOG A FILOZÓFIA, A VALLÁSOK, A SPIRITUÁLIS ESZMÉK, TALÁN SEGÍTSÉGÉRE LEHETSZ MAJD SOKAKANK.. STB. nE FOJTSÁTOK EL EZT A TULAJDONSÁGOTOKAT, HANEM INKÁBB FEJLESSZÉTEK TOVÁBB.(bocs, most láttam meg, hogy csupa nagy betűvel írtam, de már nem bírom újra leírni....
2012. szept. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!