Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan "vállaljam fel" a...

Hogyan "vállaljam fel" a sápadtságom?

Figyelt kérdés
Van, aki azzal kezeli, ha csúfolják, hogy rátesz még egy lapáttal és poént csinál az egészből, de legalábbis világgá kürtöli a "másságát". Pl. valakit kvának csúfolnak, mert nőiesebben öltözködik, mint mások és emiatt direkt kihívóan öltözik, és teszi magát a csúfolói előtt. Ha engem azzal csúfolnak, hogy beteg vagyok, csak mert sápadt a bőröm, akkor én mit csináljak?
2018. dec. 30. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:

:D nefoglalkozz vele magyarán s**rd le

Van aki ek ez tetszik...akinek meg nem az duguljon el

Ha téged is zavar akkor tegyél ellene de ha jòlérzed magad (és nincs tényleg semmi baj)akkor meg tényleg nefoglalkozzvele majd megunják ha nemtudnak provokálni

2018. dec. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Fapofával ismételjem el mindenkinek, hogy "Nem, nem vagyok beteg?"

Vagy nem is válaszoljak egyáltalán, mint aki már unja a 234. ilyen jellegű kérdést?

2018. dec. 30. 19:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Neis válaszolj semmit vagy csak nézz oda és mosolyogd el magad..majd letörik a p**sük és nemlesz érdekes hogy beszòlogassanak ha meg erővel szekálnak akkor nemtudom mitévőlégy..

Vipera és huzdel a nòtájukat én ezttenném

2018. dec. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Sminkelj egy kicsit (ha lány vagy) vagy szolizz. Most erre mit lehet mindani??? Cigók közt élsz, bakker??? Azok közül biztos kilógsz....
2018. dec. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
100%

Elöljáróban: az én arcom lehetne az illusztráció a lexikonban található "hullafehér" szócikkhez. A következőket szoktam válaszolni amikor valaki tájékoztat a színemről:

- Hipóban fürdök.

- Hajra perwoll black magic, bőrre clorox.

- Tényleg, nem is vettem volna észre ha nem szólsz...

- Nahát, pedig eddig négernek hittem magam!

- Oltott mész, fertőtlenít is.

- Nem mindenkin ütközik ki a belső sötétség.

- Előző életemben jegesmedve voltam.


Végső esetben ha egy idegen szól be:

- Te látsz engem??

2018. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézd, Old Shutterhand, ha te vagy a sápadtarcú, akkor akik csúfolnak azok bizonyára rézbőrűek.
2018. dec. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én manapság az ilyen támadó jellegű dolgokra visszakérdezek támadóan, hogy "Zavar ez téged?" vagy "És befolyásolja ez bármennyire is a te életedet?" Általában hallgatás a válasz.
2018. dec. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
FEHÈRHATALOM
2018. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!