Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szégyenlős vagyok társaság...

Szégyenlős vagyok társaság előtt, de megkértek, hogy legyek bemondó. Vállaljam? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Kiskorom óta küzdök ezzel a problémával. Nincs önbizalmam elegendő, nem tudok nyilvánosság előtt beszélni, nem bírom, hogy olyan sok tekintet figyel. Nem szeretem hallani a saját hangom sem, viszont most megkértek, hogy legyek egy rendezvény bemondója. Mit tehetnék? Egyrészt jó lenne, mert hátha javulna ez a problémám, hisz szembenézek ezzel, hogy tudjam legyőzni, mástrészt pedig elronthatnám és idegeskedném az egészet. Szerintetek? Ti bevállalnátok a helyemben? (akit érdekelnek részletek privátban lehet kérdezni)

Esetleg tippek, hogy orvosolható ez? Valaki még van ilyen/hasonló helyzetben?



2014. nov. 25. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen vállald el! Ragyogó alkalom, hogy végre megküzdj a problémáddal. Semmi stressz! Készülj fel alaposan, aztán hajrá! Felmész a színpadra, kiválasztasz egy pontot, amit nézhetsz, és előadod a mondókádat. Hidd el, egész életedben bánni fogod, ha most meghátrálsz.
2014. nov. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D
2014. nov. 25. 23:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Van egy remek ötletem. Csak akkor süthető el, ha nem kell nagyon nagyon diszkrétnek lenni. Ha úgy kell konferálnod, hogy szinte észrevétlen, akkor nem vethető be.

Ha ennél komolyabb szerepet kapsz, akkor kezd ezzel (persze a szöveget igazítva a valós a környezethez.)


- Hölgyeim és uraim! Ha azt kérdezik, mi lesz most, azt felelem, botrány. Roppant gátlásos vagyok, s még soha nem beszéltem ennyi ember előtt. Ha el-el akadna a szavam, kérek szépen egy kis biztatást. Köszönöm!

- és akkor most...


Nekem bevált néhány éve.

2014. nov. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem merném elmondani ezt :))
2014. nov. 26. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!