Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek talpraesettebb,...

Hogyan legyek talpraesettebb, hogyha baj van hívjam a rendőrséget vagy elmenjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Például amikor szatírral találkoztam, aki követett, igaz le voltam merülve, de köztelefonról sem mertem felhívni utána.


Vagy félévig rendzseresen zaklatott/zaklat egy srác, mégsem mertem ráhívni a rendőröket, ő meg nem volt rest lejáratni és kamuhíreket terjeszteni rólam.


Vagy apámra se mertem ráhívni a zsarukat, mikor véresre vert vagy olyanokkal fenyegetett, hogy megöl, agyonver...


Ezen szeretnék változtatni, akkor sem merek orvoshoz menni, mikor nagyon nagy a baj.


2018. dec. 30. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Erdekes mindenki teged bant, de erdekes....
2018. dec. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem, nem bánt mindenki, ki írt ilyet, ebben az évben ezek történtek velem...


Örülök, ha veled nem történt ilyesmi, ne is, de ez undorító viselkedés...

2018. dec. 30. 19:53
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan mi a bajod?
2018. dec. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen nincs, hogy ennyi minden rossz történt veled! Beteg vagy!
2018. dec. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Mondom hogy hazudik. Ez lehet az a kerdezo aki mindig olyan kerdeseket ir ki hogy verik otthon de mar felnott de megse bir elkoltozni. Azok is mind kamuk.
2018. dec. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Á, 365 napba nem fér bele, ennyi minden nem történhet az emberrel, persze...


Takarodjatok innen... Egyébként, mind igaz.

2018. dec. 30. 20:08
 7/12 anonim ***** válasza:

Ilyenkor lefagysz, nem nagyon tudsz mit csinálni.

Jó lenne többet tudni az ügyről, mesélj még egy kicsit és részletekbe menően, illetve pár dolog nem világos.

Hány éves vagy? Szüleiddel élsz? El tudsz költözni? Támogatnak a barátaid?

2018. dec. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ideges mert nem vettuk be a kamu szr trollkodasat.
2018. dec. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Btk. 179. § (1) Aki valakirôl, más elôtt, a becsület csorbítására alkalmas tényt állít vagy híresztel, vagy ilyen tényre közvetlenül utaló kifejezést használ, vétséget követ el, és egy évig terjedô szabadságvesztéssel, közérdekû munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendô.(2) A büntetés két évig terjedô szabadságvesztés, ha a rágalmazást aljas indokból vagy célból,nagy nyilvánosság elôtt,jelentôs érdeksérelmet okozva követik el.180. § (1) Aki a 179. § esetén kívül mással szembeni sértett munkakörének ellátásával, közmegbízatásának teljesítésével vagy közérdekû tevékenységével összefüggésben,nagy nyilvánosság elôtt a becsület csorbítására alkalmas kifejezést használ, vagy egyéb ilyen cselekményt követ el, vétség miatt egy évig terjedô szabadságvesztéssel, közérdekû munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendô.(2) Az (1) bekezdés szerint büntetendô, aki a becsületsértést tettlegesen követi el.183. § (1) A 176-177. és a 178-181. §-ban meghatározott bûncselekmények elkövetôi magánindítványra büntethetők.
2018. dec. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ezt most arra írod, hogy a zaklatóm álhíreket terjeszt rólam?!! Vagy rám célzol??? Gondolom utóbbi.


1. A szatírt azóta elítélték, mert máshol is folytatta tevékenységét, csak én bepánikoltam, itt a cikk, de ugyanúgy szabafon mászkálhat Hévízen:

20180926_Felfuggesztett_bortont_kapott_a_szatir_aki_Zalaegerszegen_Keszthelyen_es_Hevizen_is_mutogatta_magat


2. Kettő barátnőmmel. Is ezt tette, tanúim vannak, felvételim, de bíztam abban, hogy abbahagyja.


3. Apukámmal kapcsolatban meg mimdig azt hittem, hogy megváltozik, vagy legalábbis el tudok költözni meg nagyon-nagyon féltem.


Bepánikolok ilyen helyzetekben.

2018. dec. 30. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!