Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek talpraesettebb?

Hogyan legyek talpraesettebb?

Figyelt kérdés

Alapból sok rossz tapasztalatom van ezzel kapcsolatban. Itthon is mindig arra összpontosított apám, hogy mit csinálok rosszul, ezt hallgattam születésem óta, illetve az első két munkahelyem sem volt valami jó. Diákmunkák voltak, csak beküldtek, és csináld, nem mondtak semmit, azt sem tudtam mit kell csinálnom, és csak bénáztam, mindenki meg ordított.


Csak azért jutott ez most eszembe, mert holnap megyek egy új munkahelyre, és ettől a részétől tartok, mert csak ilyen emlékeim vannak. Egyébként nem félek, mert várom az egészet, kiváncsi vagyok milyen lesz.


A másik az, hogy a személyiségem is picit tesze-tosza benyomást kelt szerintem. Az az igazság, magamnak való vagyok, lassú vagyok. Így szerintem úgy tűnik, mintha félnék, vagy önbizalomhiányos lennék, nem merném elmondani a véleményem, meg ilyenek, de ugye ez nem igaz, csak ilyen vagyok. Nem szeretek pörögni. És ez engem mind nem is érdekelne, csak fontos dolog az életben, hogy eladja az ember magát, így muszáj foglalkoznom vele.



2013. aug. 16. 22:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Tényleg lassabban jár az agyam mint az átlagemberé szerintem. Nem vagyok hülye, meg nem is álmodozok, mint sokan mondják, csak nem is tudom, nem sietek.
2013. aug. 16. 22:37
 2/5 anonim válasza:

Én is pont ilyen vagyok. :-D

Ha valamit nem értesz akkor kérdezzél rá és akkor nem lesz semmi problémma. :-D

2013. aug. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
énis ilyen vagyok bár sok mindenben talpraesett, de pl diákmunkával énis jártam így. kb odavezettek h ott fogok dolgozni és ennyi. vagy 5 percig vártam h végre valaki megmutassa mit kell csinálni ott álltak körülöttem és semmi aztán jött vmi felnőtt. amugy szüleim mindig önállóságra tanítottak, más dolgokba megy is, de úgy gondolom h hamár elmegyek valahova diákmunkára akkor az a minimum elmagyarázzák mit kell csinálni mikor elsőre vagyok ott
2013. aug. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A diákmunka már csak ilyen...ott sokszor lábtörlőnek használják az embert. Én nyitott vagyok, mindenkivel beszélgetek, de viszont szét vagyok esve, néha azt se tudom, hol vagyok, nemhogy azt, hogy mit kell csinálni...érdekes volt, amikor a nagy pörgés közepén szétestem munka közben és csak ott álltam, mint akit fejbe vertek. De ami még cifrább volt az az, amikor számolni kellett:D Hajaj:D Na, akkor mindenki meneküljön, mert katasztrófa közeleg:D Amúgy ne tudom, hogy kell talpraesettebbnek lenni, olyannak, akit nem cikiznek, én nagyon önbizalom hiányos és félénk tudok lenni, ha rossz passzban vagyok, olyankor szétesik minden. Amikor viszont jó kedvem van, akkor meg lesöprök mindenkit az asztalról.:D Csak magamról beszéltem végül, de remélem, azért volt benne valami hasznos.
2013. aug. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
elmentem egyedül tök idegen helyre és a diák munkatársaim le se sz*rtak kb anyira feszéjezve éreztem magam h a kaja szó szerint megakadt a torkomon. nem mellesleg a munka se épp az volt amiről "tájékoztattak" másik munkán a legjobb barátommal voltam ott nem volt ilyen baj sőt másik két emberrel még össze is barátkoztam :) szval full idegen környezetbe énis zárkózott tudok lenni :/ (bocs ha a feszéjez-t nem jól írtam, lehet ly :D)
2013. aug. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!