Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem érzek szomorúságot...

Miért nem érzek szomorúságot semmitől sem? 21/L

Figyelt kérdés

Pl, ha mondanak nekem valami bántót, probálnak megbántani valanivel nem érzek semmit, bármit mond bárki, szomorúságot sem érzek, nem tudok sírni sem. Nem értem mitől lettbez. Kb fél éve történt ez.

Előtte nagxon érzékeny voltam mindenen elsírtam magam.

Mitől lehetséges ez?



2018. dec. 31. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
sok baj ért lehet..egy idő után megsüketül az idegrendszer és belül csend lesz bármekkora nyomás mellett
2018. dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak szimplán megedződtél az évek során.
2018. dec. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mintha pontosan én írtam volna ki ezt a kérdést, csak azzal a különbséggel, hogy nem 21/L került volna a kérdés végére, hanem 21/F.


Annyi, hogy nálam régebb óta tart ez a dolog. Nálam pl. folyamatosan alakult ki úgy, hogy elkezdtem minden dologba az értelmet keresni.

Aztán rájöttem az idő során lassan, hogy ha beszólnak, vagy próbálnak megbántani, akkor teljesen felesleges és értelmetlen elkezdeni rágódni vagy idegeskedni rajta, mert tényleg semmi értelme. És ez így is van, én már csak kiröhögni tudom a beszólókat.


Viszont sajnos ez annak a rovására ment, hogy a jó dolgokat sem tudom pozitívan megélni. Tehát nekem az érzelmi skálám erősen a semlegesre korlátozódik.

2018. dec. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem is ezvan engem sok bántódás ért, azóta vagyok ilyen.
2018. dec. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én szintén.

Még apám halálától se voltam képes különösebben szomorúnak lenni, nemhogy sírni.

Így nőttem fel, sosem sírtam, és sosem tudtak szándékosan megbántani.

2019. jan. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!