Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rengeteg a magányos emberek...

Rengeteg a magányos emberek által kiírt kérdés, de mit tesztek azért, hogy ne legyetek mgányosok?

Figyelt kérdés
2018. dec. 31. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Leginkább sokan semmit vagy nem sok mindent.
2018. dec. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Eljarok boltba.
2018. dec. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kiverem.
2018. dec. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

Momentán nem engedhetnék meg magamnak egy kapcsolatot, így is épp, hogy a tanulásra van időm. Elég sok emberrel barátkozom, de pár hónap után szelektálom őket. Sajnos nagyon sok a buta, elvtelen ember.

A barátaimmal igyekszem tartani a kapcsolatot, évi 2 alkalommal mindig összejövünk 4-5-en egy egész estés vitára/játékra.

2018. dec. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálok barátkozni, de azt kell látnom, hogy senki sem kedveli a (diplomatikusan fogalmazva) a külsőt illetően kevésbé szerencséseket.
2018. dec. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bevallom, hogy semmit. Mindig az előkèpzetek "nyernek" nálam:úgysem fog sikerülni, úgysem tetszenèk neki, stb. Jó lenne 1* valóban megtapasztalni, hogy valóban így lenne-e?
2018. dec. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pont ezt teszem. Kiírok kérdést, és várok a csodára hátha egy nap visszajön az életkedvem. Mivel nekem személyesen nem menne beszélgetés senkivel és már évek óta nem is beszélgettem, így nehéz. itt pedig nem lehet ismerni az embert, mielőtt eldöntöm hogy mi van. Csak hát ugye a több millióból azt az egyetlen egy visszahúzódó lányt nehéz megtalálni. Személyesen hiába próbálkoznék, mert akinek bejön az ilyen személyes ismerkedés az eleve nem az én "stílusom". Én az 1000-ből azt az egy lányt keresem aki magányos és nem a közösségbe van. Hidd el nem mindenki csak sajnáltatja magát, de például én is abba a helyzetbe vagyok hogy az internet az utolsó 1% esélyem arra hogy valaha boldog legyek valakivel. De életkedvem sincs így egyedül.. Minden egyes nap csak a nagy semmi, ugyan az..

Van aki nem tud tenni semmit, ez van sajnos.

17f

2018. dec. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát én kifogásokat keresek, amikkel előbb-utóbb elhittem magammal hogy nem fogok tudni ebből kimászni. Lényegében az egész életem egy menekülés... Addig bujkáltam az élet elől, és magyaráztam magamnak ezt a sok hülyeséget, hogy már nemsokára tényleg nem vár rám semmi, és ebbe bele is torődök. De talán valójában ezt is akartam, mert amúgy nem jutottam volna ide.

Szóval a válaszom: én semmit.

Engem sajnálni sem kell! Ezt az utat ugyanis én választottam. Be merem ismerni hogy: félek az élettől!

2018. dec. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8as vagyok. Az lemaradt hogy nem szoktam kérdést kiírni. Csak válaszokat adok...
2018. dec. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én igyekszem társaságba járni, új embereket megismerni, de valamiért nem nagyon jön össze a barátkozás. Azon vagyok, hogy rájöjjek mi az, amiatt nem vagyok szimpatikus az emberekre, és önfejlesztésbe kezdek.
2019. jan. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!