Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha nem tudok...

Mit tegyek ha nem tudok aludni a saját elcseszet döntéseim, és a bűntudat miatt?

Figyelt kérdés
Fenn vagyok és gondolkodok. Fekszem a sötétben és gondolkodok. Hogy lehettem ilyen ostoba? Többször követtem el ugyanazt a hibát, magam sem tudom miért. A hirtelen felindulás hajtott talán. Vagy csak ostoba vagyok tanulni. Bántottam is másokat, akik csak nekem akartak jót. Hibát követtem el, ők pedig megpróbáltak észheztérìteni. Ehezz olyat kellett tenni ami nekem fájt. De mostmár látom hogy igenis a jó cél szentesìti az eszközt. Segìteni próbáltak én meg olyan hülye és önző voltam hogy nem láttam az igazságot. Talán még most sem. Persze a nyamvadt büszkeségem is közrejátszik. Akárhányszor rászánom magam hogy bocsánatot kérjek valami mindig visszahúz. Annyira én akartam irányìtani az életem hogy nem láttam:teljesen vakvágányra viszem. Még a saját érzéseimmel is szembementem, pedig jót súgtak érzem. Egy évvel ezelőtt pont ugyanitt voltam, bár akkor önhibámon kìvül. Most pedig saját magam teszem tönkre. Talán ez jár nekem. Mert valahol mélyen nem vagyok jó ember. Mégsem érdemeltem azt a törődést amit kaptam. Talán a szenvedés az ami jár nekem, amiért bántottam és cserbenhagytam azt aki szeretett.

2018. dec. 31. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ámen.
2018. dec. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem inkább a petárdázástól nem tudsz aludni?
2018. dec. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia. Ha szeretnél mesélj, ha érdekel egy ismeretlen véleménye és segítsége
2018. dec. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A múlt megtörtént, a jövő ismeretlen. Ha most nem tudsz segíteni a gondjaidon, és álmos és/vagy fáradt vagy, akkor nincs más teendő, mint pihenni. Gondolj azokra, akiket szeretsz, gondolj a jó helyekre és szeretteidre, gondolj arra, hogy a vágyaid megértek arra, hogy valóra váljanak, és neked kell bajt csinálni, ha azt akarod, hogy legyen! :D Jóó éjt! :)
2018. dec. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg levonni a tanulságot és egyszer megpróbálni szembenézni a nehézséggel és utána könnyebb lesz.
2018. dec. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezekkel a problémákkal amugy mindig csak az év utolsó napján foglalkozol?

Eddig jó volt igy?


Kérj bocsánatot mindenkitöl akivel rosszat tettél,legyen ez az uj életed kezdete!

2018. dec. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Isten mindent megbocsát,azt ne feledd!
2018. dec. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!