Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 kisgyerekes anyukák, mikor...

2 kisgyerekes anyukák, mikor altattátok bent a nagyobbik gyereket az oviban? Kisfiam most kezdet ősszel az ovit, öcsivel vagyok otthon (4hós) saját akaratából bent alszik az oviban pár napja. De megesz a bűntudat, nálatok, hogy volt?

Figyelt kérdés
Múlthéten depis volt így eddig a héten nem altattam bent nehogy emiatt de hiányolta:) ma bent alszik.Nem tudom mi lenne már neki jó...
2011. okt. 20. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért esz meg a bűntudat? Ő akart bent aludni.

A többigyerek is ott alszik. Mi a gond?

2011. okt. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy mi a probléma?
2011. okt. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ezt én se értem, hogy őszinte legyek! :)


Még ha ordítana, mert nem akar bent aludni, érteném.

2011. okt. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A depi nem hiszem hogy az alvásnak szól, hanem hogy elmegy anya.
2011. okt. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk az otthon levő anyukákat megkérik, hogy vigyék el ebéd után a gyerekeket, úgyhogy én nem választhattam. Egy évig ebéd után hoztam el a lányom (picistül, bár ő már egy éves múlt akkor). Sokszor mondta, hogy bent szeretne aludni, és amikor kivételes alkalmakkor bent is aludt, mert nekem valami olyan dolgom volt (na ennyire azért rugalmasak az oviban), akkor nagyon élvezte.

Idén minden nap bent alszik, a kicsi bölcsis és én jövő héttől dolgozom. Hát most már én is érzem rajta, hogy azért erre át kell állni, mert így már más...

Amúgy abszolút nem bújós a lányom, de most sokszor odakéredzkedik, meg puszilgat. Nyilván hiányzom neki, és így fejezi ki.

Próbálom a délutáni időt nagyon aktív együttléttel tölteni, bár nehéz, mert addigra ők is én is fáradt vagyok, de ez van...

2011. okt. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megértem, hogy nem értitek:)miért esz meg a bűntudat, úgy érzem mintha "lepasszolnám":( de persze ez nem így van csak elég aggodalmas vagyok.Már túl agyalom a dolgot.
2011. okt. 20. 09:55
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, mint Te. De nálunk pont fordítva van. Az óvónők szóltak, hogy igenis aludjon ott a gyerek, mert a többinek rossz, hogy látják, hogy neki nem kell ott aludnia. Így alkalmakkor hazahozom ebéd után, nagy általánosságban ott alszik. Rossz érzés, de már kezdem megszokni. Kitöltöm az érzéseimet a házimunkán. Minden ragyog!!!
2011. okt. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!