Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem nem érdekel hogy...

Csak engem nem érdekel hogy szeretnek e?

Figyelt kérdés
Sok velem egykorú vagy fiatalabb attól depressziós hogy őt nem szereti senki.Én nem vagyok boldog,de nem érdekel hogy ki szeret és én se szeretek senkit.Csak szorongást,ritkán bánatot,és szorongást érzek.Csak az iskolába szoktam nevetni "a legjobb barátommal" de kitudja ki mikor árul el.Nem tudok szerelembe esni,sem együttérezni mással ha meghal valaki,apám azt azon lepődött meg hogy nem hat meg egy velem egykorú gyerek halála.18/f
2019. jan. 1. 01:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is próbálok érzéketlen lenni, sőt talán még ölni is tudnék.. legfőbbkép magamat. De én csak arra vágyok hogy legyen egy lány aki örökre szeret. Mind mások vagyunk, biztos van aki még szarik rá. Én is szarok rá, egy családtaggal megvagyok, egy hozzám illő lány kéne aki életem végéig velem van akire számíthatok és ennyi, ezt vele a 4 fal között kettesbe is megtenném, mert más apszolút nem érdekel engem se.


17f

2019. jan. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is ölnék,csak nem akarok anyámnak fájdalmat okozni azzal ha kiderülne hogy mit tettem.
2019. jan. 1. 02:00
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Ja. Bár lehet ez egyfajta bosszú hogy másoknak jutott valami nekem pedig soha semmi. Bár igazából a legtöbb ember megérdemelné. Ez a sok hülye trend, ribik, páwák, nőket bántó emberek, ezeket mind kivégezném nyilvánosan.

Ez csak egy vélemény. De 17 évesen kicsit se vagyok olyan mint a korombeliek.. 12 évesen ezek már dugnak, érted? Nekem pedig 17 évesen hol lesz már olyan 14-18 közötti lány aki leélnél velem az életét és nem volt még senkivel? :D Ez mára egy lehetetlen vicc, röhögnek is rajtam eleget... Sajnos.

Nekem egy családtagom van aki miatt még élek, de a sok vágást már ő is észrevette sajnos. Szerencsére a maiakat nem

2019. jan. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyerekek, én azt mondom BÚÉK!


"Mindig célozz a disznó moslékos vályújába, ha nem jön össze akkor is a szarba érkezel" - Mapre Matt

2019. jan. 1. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!