Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretek rajzolni, bar ha...

Szeretek rajzolni, bar ha jobban belegondolok tervezni megjobban. Nagyon erdekel a tetovalas es lehet hogy ebbe az iranyba szeretnek haladni. Hogyan kezdhetnem el hogy jo tetovalo legyen belolem a jovoben?

Figyelt kérdés

17eves vagyok.Bio-kemia szakon vagyok 11.-es.Par eve nagyon elkezdett erdekelni a tetovalomuveszet es en is elkezdtem hulyesegbol rajzolgatni osztalytarsaim kezere es nagyon megtetszett ez az egesz.Elgondolkoztam azon hogy milyen lenne tetovalokent dolgozni.Az osztalyom batorit,szerintuk megerne hogy evel foglalkozzak.A tanaraim is ugyan igy vannak vele.A suliban en vagyok a kis muvesz es mindig nekem kerik a segitsegem ha muveszi problemaba utkoznek(diakok is es tanarok is).Terveztem mar farsang plakatokat(meg verset is koltottem hozza😅),golyabal plakatokat stb.Rendelesre is sok rajzot keszitettem.Eleinte benanak tartottam magam de egyre tobb batoritast kaptam de meg most se erzem azt hogy jo lennek.Ezert felek belekezdeni a tetovalasba.

Szerintetek megeri adni egy eselyt az egesznek es ha igen ,akkor hogy kezhetnek neki?

(Es igazabol mas nem is nagyon foglalkoztat..bio-kemian vagyok ugye de egyeltalan nem erdekel)Elore is koszonom.😊😁

Itthagyom par alkotasom!🙈

[link]

[link]

[link]

Itthagynam az instamat is🙈 [link]



2018. okt. 9. 04:49
 1/1 anonim ***** válasza:
69%

Szia!


Amiket itt hagytál rajzaid, és az Instán kitett cuccaid is gyönyörűek! Nagyon tehetséges vagy, úgy hogy én is csak megerősíteni tudom azokat, akik biztattak!

Nagyon jó tetováló művész leszel. :)


Szerintem, keress a közeledben lévő műhelyt, és csatlakozz tanulóként valamelyik szalonban, az egyik művészhez.


Találtam neked ilyet is: (Hogyan lehetsz tetováló művész)

[link]


Plusz: időnként keress rá a "tetováló művész találkozó" kifejezésre, mert a börzéken is lehet tanulni. :)

Sok sikert! :)

2018. okt. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!