Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az nem jó tulajdon...

Szerintetek az nem jó tulajdonság hogy keveset beszélek?

Figyelt kérdés

Szóval azt vettem észre hogy minden lánynak vagyis a legtöbb lánynak az jön be aki jó sokat beszél.

Soha nem beszéltem sokat feleslegesen, szerintetek változtassak ezen?

Vagy van olyan aki egyet tud velem érteni abban, hogy feleslegesen kár járatni a számat?


2019. jan. 1. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem is tudom. Azért fontos dolgokat jó lenne ha elmondanal akivel éppen beszélsz. Mert ha valljuk be ha ég a ház azért kéne közölni a másikkal. Viccet félre téve én se sokat beszéltem régen, de jöttek barátok és emberek akik ezt segítettek megváltoztatni. Bár az igaz hogy a nagyon felesleges beszéd tényleg unalmas. Van hogy az emberre rájön a beszélhetnék általában a maganyosokra akik éppen találtak valakit aki meghallgatja na akkor dől a szó belőlük. Én is ilyen voltam. A lényeg hogy azért valamilyen szinten beszélgess a randi partnereddel hiszen akkor hogyan ismeritek meg egymást.
2019. jan. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít jónak? :)


Én keveset beszélek, egyszerűen nem tudok a semmiről fecsegni, locsogni. Sőt, ki nem állhatom, ha valaki folyton pofázik. Anyósom ilyen...


Viszont: általánosan azoknak könnyebb eladni magukat (iskola, munka, szociális élet), akik sokat beszélnek. A suliban azt szerették a tanárok, aki a legnyilvánvalóbb dolgokra is rákérdezett. A melóban ugyanez: egy állásinterjún el kell adnod magad, ha csak ülsz kukán vagy azt várod, hogy a CV-d alapján elájulnak tőled, akkor tévedsz. A hétköznapi életben is jobban boldogul az, akinek jó a beszélőkéje. Hiába egy kétszínű p.cs.


Anyám gyerekkoromban nagyon burokban nevelt: az ő mérgező burkában,nem nagyon járhattam el senkihez. Nem is alakult ki bennem készségszinten, hogy hogyan kell idegenekkel, társaságban beszélni. Felnőttként ennek nagyon érzem a hátrányát, sok munkám van vele most is.

2019. jan. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kérdésed igazából elárulja, hogy mit gondolsz a témával kapcsolatban. :)


Bármilyen környezetben vagyunk, egy idő után hozzászokunk. Ha sokat beszélnek hozzánk, egy idő után mi is hasonlóan reagálunk majd.

Feleslegessé akkor válhat, ha mondjuk valaki egy percbe besűrìti az egész életét.

2019. jan. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha csendes vagy az nem feltétlen jelent elesettséget és életképtelenséget a nők szemében..

arra figyelj, hogy amit mondasz az tartalmas, ízes legyen..

én egész keveset beszélek és mégsem mondhatnám, hogy vergődnöm kell a lányok figyelméért, sőt..

2019. jan. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes :)
2019. jan. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam mindig is, alapjáraton annyira nem szeretek beszélni. A családommal elvagyok, előttünk nincs meg bennem az az állandó feszengés, hogy mi van, ha valami hülyeséget mondok vagy ilyenek, de rajtuk kívül mindenki mással kerülöm a kommunikációt, ha tehetem.
2019. jan. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van néhány barátom, akikkel felszabadultan, fesztelenül beszélgetek kb. bármiről. Az egyik nőnemű barátommal még a bugyivásárlási szokásait is simán kitárgyaljuk.

Kvázi idegenekkel szemben kevésbé vagyok kommunikatív. De a leginkább az hervaszt le, ha pl. randizom, és azt veszem észre, hogy a beszélgetés nem teljesen kétirányú - a csaj elvárja, hogy én hányjam a szót, szórakoztassam, míg ő csak ül és néz ki a fejéből.

30/F

2019. jan. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!