Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálom ha valaki közönyö...

Miért utálom ha valaki közönyös, közömbös?

Figyelt kérdés
Egyszerűen kirobbannék,annyira idegesítő ha valaki közönyös velem. Van mikor elkeseredek,de az ritkán van.
2019. jan. 1. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is a közönyt utálom a legjobban, mert azzal nem tudok mit kezdeni, és szörnyen rossz, hogy nem váltok ki belőle semmilyen érzelmet.

Sokkal jobb, ha utál vagy szeret valaki, ezek egyértelműek.

2019. jan. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hűha, akkor engem utálnál, mert én az emberek 99%-ával szemben közönyös vagyok. Se nem szeretem, se nem utálom őket. Igazából teljesen hidegen hagynak, bármit mondanak, tesznek vagy bármi történik velük. Már nem egyszer megkaptam, hogy hogy lehetek ennyire közönyös másokkal, de én meg azt nem értem, hogy másokat miért érdekelnek a gyakorlatilag idegen emberek annyira, hogy bármiféle véleményt vagy érzést tápláljanak irántuk. Nekem ez felfoghatatlan.
2019. jan. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert te feltételezhetően nem ilyen vagy, így ez számodra új jelenség, amivel nem tudsz mit kezdeni. Lehet, hogy próbálod kimozdítani több-kevesebb sikerrel, de nem sikerül, és ez is frusztrál.
2019. jan. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Idegenről beszélsz vagy olyanról, akit ismersz?
2019. jan. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha idegen emberről van szó, akkor valamilyen feltünési nyavajád van.

Ha olyanról akit szeretsz akkor teljesen normális.

2019. jan. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De miért gondolod,hogy a másik embernek kötelező érzelmeket táplálnia feléd?

Ez egy egoista butaság,és az a baj vele,hogy úgy működik,mint a drog.Ha megkapod a másiktól az elvárt figyelmet akkor "happy" vagy,ha nem,akkor jön a hiszti.

2019. jan. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!