Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez egy reális ok az öngyilkoss...

Ez egy reális ok az öngyilkosságra?

Figyelt kérdés

Több okom lenne rá, de egyet most ki emelek. Nagyon zavar az hogy a társadalomban egyenlőtlenül bánnak az emberekkel és valójában semmi sem úgy van ahogyan a gyerekekbe belenevelik.. Undorító kegyetlen világot élünk, amiben az egyik félnek mindig jó lesz a másik meg csak örökké szopik. Nehezen bírom már ezt elnézni, nehezen veszi be a gyomrom a nap mint nap hallgatott jelzőket amit az emberek mondanak egymásra.én szerencsésnek mondhatom magam, de egy furcsa lány vagyok és napi szinten “kapok valamit” az utcán, oda nem illő megjegyzéseket, beszólogatásokat, mindenki rajtam tölti le a feszültségét. Pedig szeretnék már kiállni magamáert csak a pillanatban amikor az ilyen dolgok történnek sosem tudok. Volt hogy a metrópótlón meg is téptek. De még így is szerencsésnek mondhatom magamat bizonyos emberekhez képest.. amit a társadalom fel sem fog. Egy beteg körforgás az egész amit belenevelnek a gyermekekbe.. lyen jellegű gondolatok miatt érdemes lenne kiszállni?

Más okom is lenne rá (asperger szindróma, borderline zavar, rohadt ritka fóbia ami a lakhatásomat veszélyezteti)

szóval? 22/L



2019. jan. 1. 15:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
NEM!
2019. jan. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miért?
2019. jan. 1. 15:09
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Sosincs "jó" ok az önygilkosságra. Történtek veled rossz dolgok, de nem tudhatod mit hoz a jövő. Másoknak jóval nagyobb problémáik is vannak ( ezt nem azért írom hogy a tiéd kicsik), és vannak olyanok akik a baromi nagy brobléma ellenére boldogok, vidámak. Ismerek egy férfit akinek levágták a lábát, és erre ő leküldte a feleségét olyan kalózos szemfedőért vagy miért, mert minden fél lábú kalóznak van olyan.

Tehát szerintem próbáld meg a mindennapjaidba belecsempészni az örömöt. Ha pl ne adj Isten megint megszaggatnak, akkor jusson eszedbe hogy legalább neked van hajad, persze nem azt momdom, hogy ne védd meg magad! Csak próbáld mindenben a vidámságot keresni.

2019. jan. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Inkább állj ki magadért. Nem az emberekkel bánnak egyenlőtlenül, hanem te becsülöd alá magad.
2019. jan. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

15:15 az a férfi kitudja hogy legeslegbelül mit érzett... én sem mutatom ki soha hogyha rossz nekem.

Kiállnék én magamért csak félek hogy megvernek. Van nálam paprika spray de undorito hogy egyaltalan el kell jutni idáig, mikor én soha senkinek nem ártok csak van egy fajta kisugárzásom és félek az emberektol , nem szeretek mutatkozni felek mit gondolnak rolam.

2019. jan. 1. 15:40
 6/14 A kérdező kommentje:
A másik meg hogy évről evre csúnyább vagyok, dagadtnak érzem magam, vastag a karom és görbe a hátam, 173 centi vagyok és 60kiló:’( legjobb a tel mert akkor nem látszik a gusztustalan féreg testem. Fogyni meg ugysem tudok, megzabálom ami kell nekem és csak fekszek munkaban meg ülök..kocsiban is.
2019. jan. 1. 15:43
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ne add fel! Nem tudhatjuk mit hoz még az élet..

Ha mást nem is.., próbáljunk kitartani - és elvegetálni itt amíg lehet ;)

2019. jan. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%

Nincs reális ok az öngyilkosságra. Bízzunk benne, hogy majd jobb lesz. Megtesszük, amit lehet, a többit rábízzuk a sorsra.

Rájöttem, nem kell mindent agyonkomplikálni, az élet úgyís kiszámíthatatlan.

2019. jan. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem, semmi sem elég jó ok az öngyilkosságra. Kérlek, ne tedd ezt magaddal!
2019. jan. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
Kedves kérdező! A lényeget az előttem lévők már leírták. Annyit még hozzá tennék, hogy az embereket nem tudod megváltoztatni. Ez mindig így lesz. Annyit tudsz csak tenni, hogy nem hallod meg. Egyébként meg érdemes lenne elmenned pszichoterápiára. Találj valami hobbit akármit ami leköti a gondolataidat és tudod élvezni.
2019. jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!